Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szczoteczka do zębów
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marzena21
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 25

PostWysłany: Pią 23 Paź 2020, 16:13    Temat postu: Szczoteczka do zębów Odpowiedz z cytatem

Każda panna młoda marzy o tym aby wyglądać wyjątkowo w dniu ślubu. Moja Pani stomatolog poleciła mi jakiś czas przed ślubem zacząć myć zęby szczoteczka elektryczna . Powiem Wam, że efekty naprawdę zobaczyłam i byłam tak szczęśliwa, że szok. Wszystko się udało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SandraLis
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Sro 28 Paź 2020, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to jakieś dobre szczoteczki do zębów powinien mieć do zaoferowania każdy dobry sklep stomatologiczny, więc jeśli poszukuje ktoś czegoś dla siebie, to raczej nie będzie miał problemów ze znalezieniem. Osobiście polecam sklepy internetowe, bo te w obecnych czasach sprawdzają się znacznie lepiej.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sob 21 Lis 2020, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na to wszystko trzeba czasu, nie jest tak, że nagle zaczniesz częściej myć zęby, bardziej o nie dbać i już zobaczysz poprawę, tu trzeba sobie wyrobić nawyki, które przez całe życie będziesz stosować, a im szybciej to zrobisz tym lepiej:) Przede wszystkim trzeba chcieć, pamiętać i pilnować mycia zębów, używania nici dentystycznych. Na pewno też warto sobie coś więcej poczytać o porządnych pastach do zębów. Na stronie https://www.sunstargum.com/pl/produkty/pasty-do-zebow/gum-ortho-pasta-do-zebow.html z łatwością takie znajdziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giddy
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2020
Posty: 15
Skąd: wejherowo

PostWysłany: Wto 8 Gru 2020, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yyyy, co? xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlicjaKalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Czw 31 Gru 2020, 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeszcze lepsza jest szczoteczka soniczna, tutaj masz bardzo fajną https://www.permanent24.pl/pl/p/Szczoteczka-soniczna-do-zebow-ksztalt-U%2C-360st./377 . Korzystam z niej już ok miesiąc i naprawdę różnica jest ogromna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
platerka12
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pią 12 Mar 2021, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój dentysta z https://edclinic.pl/uslugi/leczenie-kanalowe-torun/ już na pierwszej wizycie polecił mi szczoteczkę soniczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Wto 30 Mar 2021, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie się leczycie?

Ostatnio zmieniony przez Kaśkaa23 dnia Pią 31 Gru 2021, 13:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Czw 1 Kwi 2021, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matko, nie sądziłam, że ktoś podciągnie szczoteczkę do zębów do zabiegów przed ślubem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
petec
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2021, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie kupić taką szczoteczkę przez internet?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niebieskookazosia
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2021
Posty: 36
Skąd: Niechorze

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2021, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kankonada napisał:
Matko, nie sądziłam, że ktoś podciągnie szczoteczkę do zębów do zabiegów przed ślubem...



Hahahah no ja też xD ja planuję domowe wybielanie zębów, to może coś da, ale zwykłą szczoteczką też wyszczotkujesz, jak robisz to poprawnie xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group