Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub Cywilny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 7 Paź 2013, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnią cywilną PM była EwaK - niestety jak widzę zdjęć już nie ma, ale Ewa miała krótką suknię ślubną, rozszerzaną ku dołowi i brak welonu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 7 Paź 2013, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

celina napisał:
Pomijając te wszelkie rozterki, mam problem - jaką sukienkę wybrać. Nie chciałabym rezygnować z białej sukienki - nie wiem kiedy i czy w ogóle zdecydujemy się na ślub kościelny - ale wiem, że na ślubie cywilnym nie są częste. Jakie Wy miałyście sukienki?

Załóż taką suknię, jaką chcesz, w końcu to Twój dzień. uśmiech
Ja miałam długą, z kołem, w kolorze ecru. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panna_na_niedźwiedziu
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 155
Skąd: Lbn

PostWysłany: Pon 7 Paź 2013, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Celina - suknie ślubne w USC wcale nie są rzadkie uśmiech wiele razy widuję PMki wychodzące z USC w białych, długich sukniach uśmiech
Ja osobiście też ubieram ślubną i długą suknię uśmiech Nie ma co się krępować - to jest ślub, każdej Pannie Młodej wypada ubrać się tak, jak marzy uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Pon 7 Paź 2013, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

celina napisał:
Dziewczyny, potrzebuję rady. Zastanawiamy się z narzeczonym nad ślubem, cywilnym. Wprawdzie wpierw rozważaliśmy konkordatowy, jednak koszta związane z weselem i samą ceremonią są znaczne, a mi na weselu właściwie nie zależy.

A trzy dni temu w wątku o ciastach podawałaś cenę waszych weselnych babeczek, których goście ponoć nie mogli się nachwalić..
Jakieś rozdwojenie jaźni czy jak zwykle pisanie w każdym możliwym wątku, byle rozreklamować stronę w podpisie? Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celina
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 6
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 8 Paź 2013, 6:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, ciasta dotyczyły pierwszego małżeństwa. Tamto też było jedynie cywilne. Jak się okazało w tamtym wypadku to był lepszy pomysł, bo wciąż mam szansę na ślub kościelny. Wtedy miałam zwykłą elegancką czerwoną sukienkę. Nie mogę powiedzieć, żebym tamten związek źle wspominała, po prostu byliśmy za młodzi i zbyt niedoświadczeni, żeby wiedzieć, że to nie ma prawa się udaćsmutny Teraz pragnę, aby wszystko było idealnie. Rezygnujemy ze ślubu kościelnego, jednak jakąś jego namiastkę, chociażby w postaci sukni chciałabym mieć. Dzięki dziewczyny:) najbardziej podobają mi się sukienki, do których jestem za niska:), ale wciąż poszukuję. Teraz przynajmniej utwierdziłam się w tym, żeby nie odrzucać bieli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 11 Paź 2013, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wciąż obstaję przy czerwieni, długośc conajmniej do kolan; pasuje to do mojego temperamentu, od lat mówię ludziom że jak ślub to będę na czerwono... jak nie znajdę czegoś na mieście pójdę do krawca, ciężko będzie znaleźc w rozmiarze xxl a jestem indywidualistką, odchudzac się nie zamierzam po to by przypodobac się innym, społeczeństwu, systemowi...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Pią 11 Paź 2013, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

celina ja mialam suknie slubna do slubu cywilnego, z trenem nawet oczko
W kolorze kosci sloniowej, bo sniezna biel mi nie pasuje, bez welonu (bo nie chcialam, a i do sukni by mi srednio pasowal) uśmiech

Szukaj takiej sukni, jaka Ci sie podoba i jaka Ci pasuje, to Twoj slub uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celina
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 6
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 17 Paź 2013, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny, utwierdziłyście mnie, żebym szukała tego, o czym marzę. Podoba mi się coś w tym stylu: http://www.ofeminin.pl/trendy-w-modzie/suknie-slubne-galeria-najpiekniejsze-suknie-slubne-2010-galeria-d10514c176354.html - prosta, bez koła na dole, z delikatnym koronkowym wykończeniem, delikatna i zwiewna:)
czerwony kotek - podziwiam odwagę, ja bym się chyba na taki drapieżny kolor nie zdecydowała, chociaż do cywilnego to nawet pasuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Czw 17 Paź 2013, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Celina, taka jak pokazalas wg. mnie spokojnie moze byc na slub cywilny. Chociaz zgadzam sie, ze ma byc tak, zeby Ci sie podobalo, to jednak zdziwilaby mnie rozlozysta ksiezniczka w USC, ale taka suknia nic a nic.
Teraz w sumie moze sie juz przeniesc w odpowiednie miejsce uśmiech
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=8774&start=1530
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darriia123
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 18 Paź 2013, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna sukienka celina. No ja też nie spodziewałabym się na ślubie cywilnym nikogo w balowej sukni, a jednak znajoma właśnie taka miała. I to taką naprawdę baaaardzo księżniczkową. Choć w jej sytuacji - należy do Jehowych - była to jedyna szansa na założenie takiej sukni.
_________________
Nie musisz cierpieć - już dziś poczuj ulgę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group