Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Medycyna estetyczna Kraków

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Pon 19 Paź 2020, 6:08    Temat postu: Medycyna estetyczna Kraków Odpowiedz z cytatem

cześć, macie może jakieś sprawdzone kliniki medycyny estetycznej w Krakowie? Dużo słyszałam o dr Wolfinger Clinic, ale nie chcę wybierać tak pochopnie. Dziękuję za wszystkie polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatka737399
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 59

PostWysłany: Czw 29 Paź 2020, 0:42    Temat postu: Wolfinger Clinic Odpowiedz z cytatem

byłam w tej klinice na zabiegu mezoterapii i naprawdę było to całkiem miłe doświadczenie. Tak więc zdecydowanie polecam miejsce i naprawdę świetny personel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pon 22 Lut 2021, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodze do warszawy do sprawdzonej kliniki tylko. mieliście okazję być na depilacji laserowej? To fajny zabieg bo nadaje się dla każdej kobiety w każdym wieku - https://klinikamiracki.pl/epilacja-laserowa/ No i faceci też jak najbardziej mogą z niego korzystać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opagac
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 25 Lut 2021, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie medycyna estetyczna ma naprawdę wiele zalet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sob 27 Lut 2021, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie też teraz chce popracować nad swoją urodą... Skoro jest medycyna estetyczna i takie daje spektakularne efekty to dlaczego z niej nie skorzystać? Ja znalazłam dla siebie super klinikę https://m-clinic.eu , która oferuje bogaty wachlarz najróżniejszych zabiegów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Pią 10 Gru 2021, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysokiej klasy ekspozytory reklmaowe https://printinghouse.pl/ekspozytory-reklamowe/ korzystna cena, dopasowana technika druku i rodzaj druku. Pełne zadowolenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Nie 12 Gru 2021, 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosunkowo niedawno odkryłam zalety medycyny estetycznej i raz na jakiś czas chętnie korzystam z różnych zabiegów uśmiech W tym momencie chodzę na zabiegi mające na celu poprawić trochę moją sylwetkę, ujędrnić skórę https://neonia.com.pl/problem-zabieg/modelowanie-sylwetki/ i mogę Wam polecić Klinikę Neonia, z Krakowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Pon 14 Mar 2022, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o medycynę estetyczną to ja miałam okazję korzystać jak do tej pory z mezoterapi igłowej, lifitngu oraz korekcji powiek. W Krakowie mogę polecić klinikę Dermedik w przypadku której będziecie mogli liczyć na zabieg Icoone, który stanowi najnowsze osiągnięcie w metodach stymulacji skóry. Warto się przekonać i poradzić sobie ze wszystkimi niedokosnałościami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group