Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Książka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Wto 31 Sie 2021, 10:22    Temat postu: Książka Odpowiedz z cytatem

Hej.
Powiem wam, że wakacje minęły tak szybko, że człowiek nawet nie wie kiedy. Teraz przygotowuje się psychicznie na rozpoczęcie roku szkolnego. Dobrze, że mam zakupione wszystkie podręczniki szkolne dla swoich dzieci. Jeżeli takie zakupy są jeszcze przed wami, to zachęcam was do zajrzenia na stronę https://www.taniaksiazka.pl/nowe-lustra-swiata-klasa-3-podrecznik-zakres-podstawowy-i-rozszerzony-anna-janus-sitarz-p-474871.html Moim zdaniem, mają najciekawszą ofertę i szalenie niskie ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kamiilionek
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2021
Posty: 25

PostWysłany: Wto 31 Sie 2021, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma dzieci więc problem podręczników mnie nie interesuje. Jeśli mowa o książkach dla mnie to uwielbiam fantastykę i książki przyrodnicze. ostatnio kupiłem sobie książeczkę o pająkach. Lubię czytać o przyrodzie głównie zwierzętach.
Poza tematem. Polecam wpis do prezent dla gości weselnych. Oto link http://niesamowityprezent.pl/index.php/aktualnosci/106-prezent-dla-gosci-weselnych Podają przykłady ciekawych upominków doskonałych na rozmaite okazje. Warto przeczytać również pozostałe wpisy. Szczerze polecam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robyn.feest
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 31 Sie 2021, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytacie również thrillery? To mój ulubiony gatunek księżek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Czw 2 Wrz 2021, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o ulubiony gatunek, to u mnie zdecydowanie science fiction uśmiech no i ostatnimi czasy tworczosc Lema. Nawet bylam na fajnym festiwalu https://culture.pl/pl/wydarzenie/glos-lema-w-sercu-wiednia Instytut Adama Mickiewicza naprawde perfekcyjnie to wszystko zorganizował
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dawid_emzet
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Wrz 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw 2 Wrz 2021, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czytam ciągle nowe pozycje książkowe, w wakacje zazwyczaj udaje mi się przeczytać więcej niż w ciągu reszty roku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2021, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie kupować podręczniki lub inną literaturę to warto skorzystać z programu cashbackowego net-pocket. To świetne opcja moim zdaniem, ponieważ każdy sklep oddaje nawet do 20%. Chyba nie ma korzystniejszych zakupów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marianne.price
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Przeciszów

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 1:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie książki lubicie czytać najbardziej? Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2021, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje Cię fantastyka, to myślę, że książka "Bardziej fiction niż science" Przybyłowskiej Małgorzaty https://wydawnictwopoligraf.pl/1504/przybylowska-malgorzata/bardziej-fiction-niz-science.html wpadnie Ci w oko. Czytając ją bardzo dużo rzeczy się dowiedziałam, nie spodziewałam się, że wiele z nich będzie aż tak mnie interesować.

Ostatnio zmieniony przez uzka dnia Sro 15 Wrz 2021, 8:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danny73
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Kobiernice

PostWysłany: Sob 11 Wrz 2021, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Nie 13 Mar 2022, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do książek dla dzieci to bardzo spodobała się mojej córce książka "Sanoko. Psst! Czy zdradzić ci moją tajemnicę?". Jest to naprawdę mądra książka dla dzieci do czytania, dodatkowo uczy ona o przyjaźni i zdobywaniu pewności siebie. Jest ciekawie napisana, bardzo dobrze się ją czyta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group