Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

z czego zrobić taras?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Petited
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto 13 Paź 2020, 9:23    Temat postu: z czego zrobić taras? Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie do budowania rodzinnego gniazdka jeszcze daleka droga... ale kto zabroni zawczasu wszystko zaplanować i zaprojektować oczko ?
Porównuję różne materiały budowlane i im więcej czytam, tym mniej wiem. W jednym miejscu zalecają tarasy z betonu architektonicznego. W innym, tj. na https://www.feldhaus.pl/ wskazują bruk klinkierowy - a jeszcze gdzie indziej twierdzą, że najwięcej zalet ma "zwykły" asfalt.
A może polecicie mi coś zupełnie innego?!?


Ostatnio zmieniony przez Petited dnia Pon 19 Paź 2020, 7:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lkiehn
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Paź 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 15 Paź 2020, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najlepiej napisać taki wątek na forum budowlanym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diska
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 140

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2021, 6:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie jedynym materiałem na taras jest drewno. Lubię rzeczy naturalne i takimi też się otaczam. Zaczęłam szukać czegoś fajnego i na stronie https://customzole.pl/technika/ opalanie desek tarasowych mnie bardzo zainteresowało. Taka technika daje naprawdę rewelacyjny efekt. Warto zapoznać się z tym tematem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Pią 28 Maj 2021, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tylko wkurza że jak się siedzi wieczorami na tarasie to jest masa komarów. Ale już mam na ten rok przygotowane od https://www.sklepdaglezja.pl/manufacturer/target/srodki-ochrony-roslin-srodki-insektobojcze-srodki-na-komary Środki na komary Target Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Nie 30 Maj 2021, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na to, żeby zamówić remonty tarasów i nie męczyć się z wyborem? W Warszawie jest firma Rope Expert, która się tym zajmuje i bez problemu może Wam pomóc. Ja wiem, że to potem jest różnie, ale fachowe doradztwo i fachowe wykonanie na pewno jest ważne. Na pewno się zgodzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
osad8721
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Cze 2021
Posty: 3

PostWysłany: Wto 1 Cze 2021, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podobają drewniane tarasy, nie wiem jak wam.
_________________
Markiza tarasowa to świetne rozwiązanie dla osoby, która chce móc ochronić się przed słońcem i deszczem. http://modnytaras.pl/markizytarasowe.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 11 Cze 2021, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie mam taras z kamienia i polecam wam takie rozwiązanie, zadowolony jestem z niego. No a teraz chcę też zadaszenie zamówić, tutaj https://gardenspace.pl/zadaszenie-tarasu znalazłem dobrą ofertę na takie konstrukcje. Zamówię bo widzę że producent ma dobre opinie od innych klientów którzy to zamawiali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte160
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 126

PostWysłany: Czw 26 Sie 2021, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy drewnianą podłogę na tarasie i drewnianą balustradę. Ale trafiłam dzisiaj na balustrady szklane wrocław i już powiedziałam mężowi, że we wrześniu robimy remont tarasu. Chcę wymienić balustradę na szklaną. Drewniana jest według mnie zbyt uciążliwa tzn. dbanie o nią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marianne.price
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Przeciszów

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 1:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taras można wykonać z różnych materiałów, na przykład z jakiegoś ciekawego drewna. Mi osobiście podoba się również taras zrobiony po prostu z palet. Warto jednak zadbać, aby na takim tarasie było bardzo dobre zadaszenie tarasu, które ochroni go przed zjawiskami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg czy słońce. Uważam, że jest to bardzo dobre i wygodne rozwiązanie. Ja polecam na przykład zadaszenie tarasu z poliwęglanu, ponieważ jest ono opłacalne i jest przy okazji wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pon 13 Wrz 2021, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tarasu to ja mam swój już wykończony i teraz muszę tylko meble i dodatki na niego zamówić. Tutaj https://parasol-ogrodowy.pl/parasole-tarasowe mam na oku parasol do niego, chcę coś dużego i na lata a słyszałem wiele dobrych opinii o tym producencie i parasolach od nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group