Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyprawka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Sro 9 Lut 2022, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mojego malucha był spory problem z ulewaniem. Nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego mleka - aż trafiliśmy w końcu na Bebilon AR Expert. Kupujemy go zazwyczaj w aptekach DOZ. Polecam w takich sytuacjach, problemy się skończyły uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Pon 21 Lut 2022, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiliście kosz na pieluchy wielorazowe czytałam wiele opinii na temat tego produktu, Wiele osób poleca go zakupić. Co o tym Wy sądzicie? Warto kupić czy nie? Na stronie jest ciekawa i atrakcyjna oferta. Mnie kusi by zamówić ten produkt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Sob 12 Mar 2022, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pewna, że przydadzą wam się również porządne chusteczki dla dzieci . Często je zamawiam, ponieważ bardzo dobrze nawilżają skórę i przede wszystkim są bardzo delikatne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Czw 17 Mar 2022, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że na stronie tego sklepu https://www.bee.pl/nestle-nan-optipro-1-mleko-poczatkowe-dla-niemowlat-od-urodzenia-800-g_p999194.html można znaleźć bardzo ciekawe produkty, które idealnie sprawdziłyby się podczas tworzenia wyprawki dla dziecka. Znajdziecie tam dobre mleko modyfikowane w całkiem dobrej cenie, będzie jeżeli jesteście tym zainteresowani, to koniecznie są sobie tam zerknijcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Pią 18 Mar 2022, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, jeżeli poszukujesz dobrych akcesoriów dla dzieci, niezależnie od tego, czy to ma być chusta czy krzesełko do karmienia, to tego typu produkty dostaniesz w sklepie https://nalori.pl/. To najlepsze miejsce dla młodych rodziców, ponieważ możecie tam zakupić wszelkie potrzebne rzeczy do wyprawki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pią 25 Mar 2022, 1:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,zastanawiam się nad tym,czy warto inwestowac w ręczniki z sieciówek do wyprawki dla dziecka. Co sądzicie o tych https://home-you.com/pl/lazienka/reczniki ? Czy są wykonane z dobrej jakosci materiału? Bardzo zalezy mi na odpowiednim składzie ręczników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Czw 31 Mar 2022, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na chusteczki dla niemowląt ? Moim zdaniem jednak tutaj oferta jest najlepsza, chusteczki doskonale nawilżają skórę, nie powodują żadnych podrażnień także są bardzo dobre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
clindgren
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2022, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z chęcią skorzystam z tej oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kwiat109
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie 24 Kwi 2022, 22:37    Temat postu: wyprawka Odpowiedz z cytatem

Na internecie można znaleźć wiele list z rzeczami które należy zakupić przed przyjściem maluszka na świat. Na pewno wyprawkę do szpitala warto zrobić około 2 miesięcy przed planowanym porodem.
_________________
https://medicus.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hania16
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2022, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na internecie znajdziesz dużo list co należy skompletować na wyprawkę. Ja według takiej listy robiłam zakupy, które rozpoczęłam 3 miesiące przez rozwiązaniem.
_________________
https://glc.pl/blog/dokumentacja-cen-transferowych-2022-krok-po-kroku/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group