Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyprawka
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marzena21
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 25

PostWysłany: Wto 6 Paź 2020, 10:35    Temat postu: Wyprawka Odpowiedz z cytatem

Skoro dotyczy Cię właśnie ów wątek to pamiętaj, iż znam miejsce, gdzie możesz odczytać o wiele więcej bardzo wnoszących dużo do życia treści na ów temat. Rekomenduję w wolnej chwili ponieważ naprawdę warto według mojej oceny - http://szu-misie.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 9 Paź 2020, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im wcześniej zabierzemy się za kompletowanie wyprawki, tym lepiej uśmiech Ja zaczęłam kompletować wszystko w 3 miesiącu ciąży uśmiech Sporo rzeczy kupiłam online, np w sklepie mulinek.pl ze względu na wygodę i większy wybór. A co do sklepu Mulinek to polecam przede wszystkim ich kocyki bambusowe - są świetnej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Wto 10 Lis 2020, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasie przygotowania wyprawki warto sporo czytać i sprawdzac rozne mozliwosci. My też dowiedzieliśmy się że jest możliwość pozyskania krwi pępowinowej przy porodzie i skorzystaliśmy z oferty Bank komórek macierzystych Diagnostyka. Dzięki temu można leczyć wiele chorób w przyszłości więc moim zdaniem to dobra inwestycja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pingu
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lis 2020
Posty: 20
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Lis 2020, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyprawke na pewno warto prygotowac ze starannie sporządzona listą i sporym wyprzedzeniem, bez tego łatwo o jakąś wpadke uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glaczek
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lis 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pią 13 Lis 2020, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej to robić wczeniej, i na raty uśmiech duzo łątwiej to zrobic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 16 Lis 2020, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wyprawce musi znaleźć się bardzo dużo rzeczy i czasami ciężko jest wszystko zapamiętać więc zrób sobie listę by było łatwiej. Pamiętaj, że przyda Ci się poduszka do karmienia, pościel do łożeczka, kocyk, rożek czy ręcznik. Przeglądałam sie za takimi rzeczami na https://miminu.pl/ . Bardzo mi się tam podobały rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelka10
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią 20 Lis 2020, 9:55    Temat postu: Wszystko dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony również mogę polecić https://store.miminu.pl mają tam wszystko co potrzebne dla maluszka. Dodatkowo materiały są bezpieczne dla delikatnej skóry, a i bardzo ładne co jest dodatkowym walorem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek34
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon 23 Lis 2020, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierwszy raz jestem w ciąży - to dla mnie totalna nowość ! Dlatego postanowiłam kupić od razu wszystkie potrzebne rzeczy, bez których maluszek się nie obędzie uśmiech Wyprawkę zamówiłam ze strony https://www.kolyskove.pl/wyprawka-c-1.html Myślę, że znalazłam wszystko czego szukałam, do tego w fajnej cenie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hermiston.camren
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Stopnica

PostWysłany: Sro 9 Gru 2020, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyprawka dla dziecka sporo kosztuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 22 Sty 2021, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W księgarni internetowej PWN znajdziesz ogromny wybór różnych artykułów dla maluchów. Jeśli chodzi o wyprawkę to są to między innymi karuzele i pozytywki dla dzieci: https://ksiegarnia.pwn.pl/Zabawki/Karuzele-i-pozytywki,130383921,k.html . Na pewno coś Ci się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group