Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyprawka dla niemowlaka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Pią 12 Mar 2021, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jak znajdziecie sobie listę rzeczy wyprawkowych i z każdym zakupem kolejno wykreślacie co macie. W takim przypadku o niczym nie zapomnicie;) Ja taką listę znalazłam na https://abc-bobasa.pl/ Od razu w tym sklepie można we wszystko się zaopatrzyć, cenowo tu bardzo fajnie wychodzą taki zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 10 Maj 2021, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas świetnie sprawdza się mleko HiPP Combiotik. Zawiera wszystkie przydatne probiotyki i prebiotyki. Można je zakupić online lub stacjonarnie w sklepach takich jak Lidl, Biedronka, Rossmann czy Auchan. Polecam serdecznie, mały je świetnie toleruje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 17 Maj 2021, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie zgromadzenie wyprawki zajeło niewiele czasu. Wiadomo że najważniejszy jest wózek ale ja już miałam wcześniej upatrzony model x-landera, wystarczyło go tylko zamówić online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2021, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o żywienie to my od czwartego miesiąca włączyliśmy do diety także słoiki HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka. To był bardzo dobry wybór. Są to produkty bez cukru, ekologiczne, posiadają certyfikat BIO. Na dodatek pojemność 80 gram jest idealna na jedną porcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pon 11 Paź 2021, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

humbelina napisał:
Jeśli chodzi o żywienie to my od czwartego miesiąca włączyliśmy do diety także słoiki HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka. To był bardzo dobry wybór. Są to produkty bez cukru, ekologiczne, posiadają certyfikat BIO. Na dodatek pojemność 80 gram jest idealna na jedną porcję.


No na początek rozszerzania diety te słoiczki z serii Pierwsza Łyżeczka HiPPa są zdecydowanie najlepsze! Bez zbędnych dodatkówuśmiech Ja ostatnio małej dosypałam odrobinkę cynamonu cejlońskiego - niebo w gębie, aż jej się uszy trzęsły uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Sob 18 Gru 2021, 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://milklab.pl/15-butelki-jednorazowego-uzytku mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Znajdziecie tam bowiem między innymi różnego rodzaju butelki jednorazowe do karmienia. Uważam, że warto się tam rozejrzeć. Można tam zrobić szybkie i przede wszystkim kompleksowe zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 165

PostWysłany: Wto 21 Gru 2021, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj aby poszukać dobrego wózka. Wydaje mi się, że euro-cart flex będzie dobrym rozwiązaniem. Jest wygodny i bezpieczny dla dzieci od urodzenia do zakończenia przygody z wózkowaniem. Nie trzeba więc wymieniać wózka po roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy mamy do czynienia z alergią pokarmową u niemowląt możemy zamiast zwykłego mleka modyfikowanego zastosować dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego Bebilon Pepti. Kupić go można w aptece DOZ, gdzie z pewnością farmaceuta udzieli niezbędnych informacji o produkcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Banaszak
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2020
Posty: 117

PostWysłany: Sro 12 Sty 2022, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyprawkę można kupić w wielu sklepach. Osobiście polecam sklep https://www.onoplus.pl/ . W asortymencie sklepu są liczne akcesoria zarówno do pielęgnacji, jak i karmienia maluchów. Dzięki nim wykonywanie codziennych czynności będzie łatwe, przyjemne, a przede wszystkim bezpieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Czw 13 Sty 2022, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak kupowałam wyprawkę dla mojego maluszka, fajna sprawa, mi te zakupy przynosiły wiele radości. Teraz już mam większego bobaska i oczywiście inne rzeczy muszę kupować, ale to już na bieżąco, a nie wszystko na raz. Kupujemy już Pieluchomajtki, często zamawiam online, wychodzi to taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group