Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki prezent dla faceta ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sro 2 Lis 2022, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że sama ostatnio poszukiwałam jakiegoś sprawdzonego sklepu, w którym mogłabym kupić ciekawe lektury w dobrych cenach. Na szczęście moja znajoma doradziła mi, że bardzo ciekawy asortyment pod tym względem można znaleźć na stronie tego sklepu https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/siedem-siostr-tom-1-lucinda-riley i chyba zdecyduje się tam na małe zamówienie. Dajcie znać wcześniej co wy uważacie o ich propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mixonik
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Paź 2022
Posty: 61

PostWysłany: Nie 6 Lis 2022, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze jak nie mam pomysłu na prezent dla mojego męża, to kupuję zestawy kosmetyków dla kobiet i zawsze jest zadowolony, nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło, żeby nie podobał mu się prezent odkąd kupuję z tego sklepu, więc polecam wszystkim bardzo serdecznie! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Modzik
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 73

PostWysłany: Pon 27 Lis 2023, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli co, tak naprawdę kupujesz prezent dla siebie Very Happy Wiem, że mężczyźni, którzy lubią przydomowe prace i są amatorskimi majsterkowiczami, zawsze cieszą się na narzędzia, które jeszcze im brakuje do ich warsztatu. Natknęłam się na największy internetowy sklep z elektronarzędziami oraz narzędziami i akcesoriami: https://domitech.pl/. Z tego co wiem, to wiele żon kupuje tam prezenty swoim mężom i zawsze są to trafione prezenty. Majsterkowiczom nigdy nie jest za dużo narzędzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group