Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie balony do dekoracji samochodu?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alicjag3
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 4

PostWysłany: Czw 27 Maj 2010, 19:43    Temat postu: Jakie balony do dekoracji samochodu? Odpowiedz z cytatem

Chodzi o coś z czym można by przejechać spokojnie 60KM i co by nie popękało. Z helem czy normalne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 17 Cze 2010, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie powinny popękać w trakcie jazdy, ale kiedy byłam na weselu trzy tygodnie temu, młodzi musieli dojechać ok. 100km i zdejmowali ozdoby na czas podróży.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
natalia23
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 44

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej przystroić autko kwiatkami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwiatki moim zdaniem ładniejsze
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam ale balony kojarzą mi się z filmem pt. wesele. czyli z kiczowatym, wiejskim weselem na którym lejącą strumieniami wódkę zagryza się kiełbasą...również jestem za żywymi kwiatami...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee chyba niekoniecznie uśmiech
Ja mam taki plan, że jeżeli goście weselni przyjadą pod mój dom samochodami, to znajdę kogoś odpowiedzialnego za to, żeby ich samochody też delikatnie ustroić- np przez powieszenie po 1-2 baloników na lusterkach, tak, żeby wszyscy jadący wyglądali jak właśnie z jednego wesela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszka - wypadaloby najpierw zapytac gosci o zdanie - ja np nie zyczylabym sobie strojenia mojego auta w baloniki Rolling Eyes
Pewnie wiele osob sie zgodzi, blo mlodej parze nie wypada odmowic - ale czy beda zadowoleni z takiego obrotu sprawy?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2010, 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też miałam podobny pomysł ale jakieś tasiemki białe przywiązane do anten, ale zrezygnowałam ze tego właśnie dlatego że nie wszystkim mogłoby się to podobać i trzeba by było znaleźć kogoś odpowiedzialnego za wcielenie w życie tego pomysłu....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2010, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naprawdę myślicie, że to jest problem? Nie wiem, bo dla mnie jest to zupełnie coś neutralnego, to, że ktoś mi z okazji ślubu i wesela ustroi samochód (chodzi mi o to, że gdybym była na jakimś weselu i ktoś podszedłby z balonami, to nie byłby to żaden problem. Jak ma taką wizję, to niech wiesza, w końcu przyjechałam BAWIĆ SIĘ na jego wesele).

W ogóle nie przyszłoby mi do głowy, że ktoś może mieć coś przeciwko, bo nie niszczy to samochodu, a ciekawie wygląda ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2010, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszko, problem pewnie nie - ale niezreczna sytuacja. Bo odmowic nie wypada ale nie musi sie nam podobac.
I z mojego punktu widzenia nie wygląda to ciekawie, a wiejsko..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group