Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyjazd nad morze - gdzie pojechać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1272

PostWysłany: Pią 11 Mar 2022, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa, że ja akurat w takie miejsca dość rzadko jeżdżę i niestety nie jestem w stanie pomóc w tym zakresie. Muszę przyznać, że również bardzo fajnie na stronie https://www.tigergym.pl/gdzie-wyslac-dziecko-na-ferie/ opisano to gdzie najlepiej jest wysłać dziecko na ferie. Dla mnie takie sprawy są bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julita97
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto 15 Mar 2022, 11:39    Temat postu: Gdzie nad Polskie morze Odpowiedz z cytatem

Domki Rowy na Różnej 8 bardzo fajnie miejsce dla rodzin z dziećmi. Ładne, czyste i zadbane domki. Duży plac zabaw dla dzieci blisko domków, co umożliwia stałą kontrolę nad dziećmi. Cicha i spokojna okolica. Blisko do plaży i miasta. Bardzo mocno polecam. Super wypoczynek www.domki-rowy.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ejakubowski
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Biadoliny Szlacheckie

PostWysłany: Pią 18 Mar 2022, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście w ogóle nie polecam jechać nad morze w sezonie. Tłok, drogo, a pogoda niepewna. Lepiej pojechać za granicę za te pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Wto 22 Mar 2022, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy macie już plany na tegoroczne wakacje?

www.whiteart.pl/projektowanie-logo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolka
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 108

PostWysłany: Nie 27 Mar 2022, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku jedziemy do Grecji na wakacje. Mam już zamówione etui wodoszczelne żeby móc nagrywać i robić zdjęcia w wodzie. Będzie to niesamowita pamiątka! Ten wyjazd to moja pierwsza zagraniczna podróż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pon 28 Mar 2022, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wyjazd na wakacje to polecam Jastarnię, szczególnie jeśli na codzień mieszkacie daleko od morza. Morska letnia bryza, plaża i słońce to coś, co wiele osób kojarzy z wakacjami. Jednak dla tych bardziej aktywnych osób też się coś znajdzie w Jastarni, a dokładnie możliwość nauki kitesurfingu uśmiech
Jeśli nie mieliście jeszcze okazji spróbować swoich sił w tym sporcie to w tym roku jest najlepszy moment żeby szybko to zmienić oczko tu możecie na ten teat przeczytać coś więcej https://www.blueapart.pl/blog/98/jaki-latawiec-do-kitesurfingu
a jeśli macie już doświadczenie to macie okazję żeby doszlifować swoje umiejętności. Na prawdę polecam takie wakacje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam miejscowość Trzęsacz - namiar na nocleg wart polecania znalazłem w tym ciekawym artykule https://www.iwebmaster.pl/noclegi-trzesacz/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zimkos
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2022
Posty: 74

PostWysłany: Nie 3 Kwi 2022, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku wyjeżdżamy w końcu w ciepłe miejsce i nie możemy już się doczekać. Co do wyjazdu, to ja jestem bardzo zadowolona, ponieważ pojadę z ładną opalenizną, którą uzyskałam dzięki produktowi melanotan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2022, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Cancun? Lubicie takie egzotyczne klimaty? https://tripholiday.pl/blog/pogoda-i-klimat-w-cancun-caly-rok-kiedy-warto-jechac/ Zobaczcie jak tam jest pieknie, bylam kiedys, raz, az nie chce sie wracac. W tym roku jedziemy z mezem na dwa tygodnie, bedzie cudnie na bank!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 6:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wakacje z dziećmi to najlepiej spędzić je nad Bałtykiem. Bezpiecznie i nad morzem zawsze czeka na dzieci wiele atrakcji My mamy sprawdzony ośrodek w Rewalu. Jest to Adamówka - http://www.wakacjewrewalu.com.pl/wakacje-w-rewalu. Doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek. Mają 8 nowych (a więc ośrodek nieduży), domki są dobrze wyposażone, wygodne i ładne. Do morza jest blisko, a właściciele bardzo sympatyczni. I dodatkowy plus- honorują bony turystyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group