Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

prezent dla mamy!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarcjannaM
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 16

PostWysłany: Sro 4 Wrz 2019, 7:52    Temat postu: prezent dla mamy! Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam ostatnio, że peeling kawitacyjny jest dużo lepszy od klasycznego peelingu, stanowi dla niego alternatywną metodę i można go stosować na każdym rodzaju skóry. No i bardzo chcę sprawić mojej mamie urządzenie do peelingu kawitacyjnego, co myślicie o takim prezencie na urodziny? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pon 21 Paź 2019, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakaś dobra lokosuszarka do włosów? Babyliss ma sporo ciekawych modeli np. as540 dla włosów delikatnych. Ma aż 4 końcowki, równomiernie suszy włosy i też posiada jonizację, super sprawa bo włosy są gładsze, nie elekryzują się, i wyglądają bardzo ładnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 15 Lip 2020, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto podarować coś praktycznego? Taka poduszka ortopedyczna pozwoli na zdrowy sen i znaczną redukcję bólu kręgosłupa jeśli często taki występuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alekkder
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2020
Posty: 11

PostWysłany: Pią 17 Lip 2020, 2:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup mamie oryginalny prezent np plakat ze zdrapkami https://zdrap.to/ super sprawa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iarmstrong
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 17 Lip 2020, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym wyborem będzie także słodki prezent https://togethermagazyn.pl/slodki-prezent-na-dzien-matki/, jak na przykład personalizowana i oryginalna pod względem kształtu bombonierka lub eleganckie drewniane pudełko z pysznymi pralinami i miejscem na zdjęcie. Tego typu podarunków jest naprawdę sporo, można wybrać coś, co będzie odpowiednie dla każdej mamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 27 Lip 2020, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze staram się wymyślić coś oryginalnego na prezent dla mojej mamy. Niedługo ma urodziny, a jak wiadomo jesień też już niedługo więc tym razem poważnie myślę o tym, aby kupić jej takie rękawiczki: https://napogloves.pl/sklep/rekawiczki-damskie/naporose/ . Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia.kmi
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2020
Posty: 53

PostWysłany: Czw 6 Sie 2020, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli lubi, to może jakieś dewocjonalia? Moja akurat uwielbia je kupować do domu, więc jak mam okazję, to też staram się je jej sprezentować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ella34kod
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 14
Skąd: Wro

PostWysłany: Pią 7 Sie 2020, 13:50    Temat postu: praktyczny Odpowiedz z cytatem

ja mojej mamie kupiłam plecak, który mieści laptopa na urodziny, bo zawsze nosiła torebkę i torbę z laptopem i było jej niewygodnie i w ogóle nieporęcznie, z plecaka korzysta przez okrągły rok od zeszłych urodzin i nie wiem, co teraz jej kupic, zeby faktycznie było praktycznie... W tym roku może torebkę lub bon na buty, bo już laptopa nosić ze sobą nie musi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilow154
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 168

PostWysłany: Sob 12 Wrz 2020, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam udać się na zabiegi kosmetyczne do ESDERM <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ubezman
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Wrz 2020
Posty: 3
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2020, 22:30    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

ABSOLUTNIE przepiękny prezent to właśnie kosmetyki.
_________________
Skorzystaj z oferty ubezpieczamy24.com - jedna z niewielu firm, które pomogą Ci sprawnie ubezpieczyć swój samochód! Otrzymaj vUbezpieczenie samochodu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group