Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Słodycze jako upominki dla gości?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominho555
kandydat
kandydat

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2020, 12:40    Temat postu: Słodycze jako upominki dla gości? Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,

jestem w ferworze przygotowań do ślubu oraz wesela i chciałbym zapytać jak wy rozwiązaliście sprawę upominków dla gości po weselu? Słodycze? Może %?

Natrafiłem na następujący artykuł w Internecie: 5 pomysłów na słodki upominek dla gości. Nie ukrywam, że wizja spersonalizowanych prezentów dla gości mojej imprezy jest dla mnie bardzo kusząca, ale jak na taką opcje zareagują moi goście? Przede wszystkim chciałbym, aby to oni byli zadowoleni z imprezy.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do dyskusji każdego kto obdarowywał gości po własnym weselu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pią 2 Paź 2020, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny pomysł - też muszę to rozważyć. Nie wiem tylko, jakie słodycze sprawdzą się najlepiej? Może warto postawić na coś nowego, co zaskoczy gości? W tym sklepie https://slodyczowo.pl/ widziałam, że mają słodycze sprowadzane z innych krajów, np z USA.
Powrót do góry
berka
gaduła
gaduła

PostWysłany: Sro 11 Lis 2020, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rozkladalam kiedys na stolach (jestem dekoratorka) cos, co wygladalo na przypinki a okazalo sie, ze to otwieracze do piwa i jeszcze z funkcja magnesu. Wesele mialo taka luzna forme a same te otwieracze bardzo sie wpasowaly swoim designem do klimatu wesela.

Sama nie wiem jednak czy bym sobie coś takiego kupila. Moim zdaniem tradycyjne upominki dla gości również dają radę.

Zerknijcie sobie na stronę:
https://www.slodkieupominki.pl/

Jest tutaj opcja zamowienia słodyczy z logo.
Powrót do góry
alford.rohan
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sro 18 Lis 2020, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całe szczęście, że zatrudniłam firmę, która organizuje moje wesele.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: