Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezenty na komunię
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Laura35
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro 23 Wrz 2020, 12:16    Temat postu: Prezenty na komunię Odpowiedz z cytatem

Sprawdź, co warto kupić dziecku na pierwszą komunię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romanka
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro 23 Wrz 2020, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie komuś smartfon spodoba się, być może planuje już zakup kolejnego modelu. Daj lepsze certyfikaty do zakupu https://giftmall.pl a osoba wybierze dla siebie dobry prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekpl
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pią 22 Sty 2021, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dla dziecka lepszy jest prezent w postaci Vouchera, niż jakiś tam tablet czy telefon. Dzieci uwielbiają zabawki, i pewnie w przeszłości jego podstawową rzeczą do zabaw był samochodzik. Takiemu dziecku opadnie szczęka, kiedy dostanie Voucher przejażdżka Monster Truckiem. Taki prezent jest w zupełności bezpieczny i sprawia że dziecko będzie zachwycone, już na sam jego widok!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
regina112
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 63

PostWysłany: Pon 7 Cze 2021, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dobry smartfon to będzie dobry pomysł na prezent, gdyż dzieci uwielbiają nowinki technologiczne. Na stronie https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/realme-8-pro-specyfikacja znajdziecie bardzo popularny Realme 8 Pro, który posiada świetne parametry techniczne i liczne grono zadowolonych klientów. W niewielkiej cenie zyskujecie świetny aparat, który daje możliwość robienia bardzo ładnych zdjęć i nagrywania filmów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uthiel
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lip 2021
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 8 Lip 2021, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzałabym z prezentami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Czw 8 Lip 2021, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Czw 13 Sty 2022, 13:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pią 23 Lip 2021, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że prezent na ślub bez problemu znajdziesz w tej mekce kupujących https://gdpoland.pl/ Na terenie 6 hal masz wszystko o czym można zamarzyć lub zakupić w sieci. Ceny są niskie a wybór duży więc już wiesz gdzie masz się wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Czw 7 Paź 2021, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co kilka lat tendencje się zmieniają. No ale myślę, że już od dawna i jeszcze przez długi czas telefony będą super pomysłem prezentowym, tylko oczywiście inne modele. Warto poszukać coś z nowości jak xiaomi redmi note 8 i zrobić super prezent dziecku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 12 Paź 2021, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo mam komunię mojej siostrzenicy i właśnie zastanawiam się nad tym, co jej kupić. Rozważam dewocjonalia no bo to prezent związany z okazją. Dlatego odwiedziłam sklep Meritohurt: https://www.meritohurt.pl/rozaniec-bransoletka.html , gdzie wybór jest bardzo duży. Co sądzicie na przykład o takich różańcach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Czw 13 Sty 2022, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesoły)).....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group