Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

oznaki ciąży.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 4 Maj 2008, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj kurcze kurcze, my to biedne jesteśmy z tymi naszymi macicami i wszystkim obok...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pon 5 Maj 2008, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

camillet napisał:
Dainichojakie tabletki wywołały u Ciebie ten efekt? mozesz podać nazwę...ciekawa jestem czy nie miałam czasem problemu z tymi samymi...wiem w każdym razie o czym piszesz...mam na mysli tą kłodę...


cillest brałam prawie 3 lata, później dwa miesiące jakichś na Y- yasmine? tylko drogie bo ok 45zł jedno opakowanie..
a teraz biorę jakieś na r -revigenol.. nie wiem dokladnie.. ale bardzo tanie - 2 opakowania po 21 tabletek - za 13zł..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 11 Maj 2008, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss może Ty lepiej zmień lekarza. powinnaś już dawno mieć zrobione USG. ja miałam po pierwszej wizycie. badanie pokazało torbiel na jajniku i lekarz od razu powiedział że najlepiej będzie ją usunąć-za duża była na leczenie farmakologiczne. pochwalił mnie że w odpowiednim czasie zgłosiłam się do lekarza.
Miss, nie bój się tego!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Nie 13 Lip 2008, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zmieniam lekarza... bo jak powiedziałam że dwa razy mialam bolesne miesiaczki to dopiero zdecydował się na USG a po drugie takie tabletki przepisywał że skitowałam że staramy się o dziecko z Narzeczonym aby mi wreszcie odstawił a teraz po cichu zmienię lekarza ginekologa na takiego normalnego!wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, z tymi sprawami, nie ma żartów, więc jak tylko macie jakieś podejrzenia co do lekarza, to zmieniajcie go jak najszybciej...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 9 Lut 2009, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam do was pytanie.....
...Biore tabletki anty....ale niewystapiło krawawienie....(niepominełam zadnej tabletki ani nic z tych rzeczy, więc ciąża jest małoprawdopodobna)...wiecie czy to może byc spowodowane stresem?
..Czy powinnam nie zaczynac nastepnego opakowania?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viktoria1987
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 18
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 9 Lut 2009, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może byc to przyczyną dużego stresu,mi sie tak zdarzalo jak bralam tabletki ale tez nie wykluczaj ciąży,bo tabletki daja gwarancje tylko na 99%.Nie chce cie straszyc ale moja ciocia zaszla w ciaze biorac tabletki,a wszystko bylo powodem ze wyjechala nad morze i tylko zmiana klimatu byla przyczyna ze zmienilo jej sie cale zycie Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 9 Lut 2009, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy też czy to jedno z pierwszych opakowań i czy nie zmieniałaś rodzaju, czy nie przechodziłasz jednych na inne. po prostu zrób teraz test ciążowy i wyjdzie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 9 Lut 2009, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biore je od 3 lat chyba .... niewykluczam ciąży (choć to by był cud, bo niepamiętam kiedy sie ostatnio Embarassed ...)
...chodzi o to czy musze iśc do lekarza czy np jeśli bym była w ciąży to branie dalej tabletek zaszkodzi dziecku? Confused
...bo na ulotce to pisze ze zgłosic sie do lekarza jeśli to trwa dłuzej niz 2 miesiące ale potem z kolei pisze ze jak sie podejzewa ciąże to trzeba natychmiast przerwac przyjmowane tabletek....i nigdzie nie pisze jaki wpływ te tabletki maja na dziecko jeśli sie niewie ze sie jest w ciąży i dalej je przyjmuje.......ale sie rozpisałam ..ktoś zrozumiał?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Pon 9 Lut 2009, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sony85 anie lepiej pobiec do apteki i kupić test ciążowy? Więkość wykrywa wczesną ciążę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 3 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group