Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

oznaki ciąży.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Czw 27 Sie 2009, 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

święta prawda
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonaryki
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 79

PostWysłany: Czw 25 Mar 2010, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to praktycznie rzecz biorąc nie miałam żadych oznaków przy swojej pierwszej ciąży .. nie miałam omdleń a ni porannych mdłości jedynie co potwierdziło to że jestem w ciąży to spoźniający się już dwa miesiące okres..a dokładnie jak robiłam sobie USG to już byłam w 4 miesiącu ciaży ze swoim pierwszym dzieckiem i wtedy dowiedziałam się od Pani ginekolog że będę mieć syna..bardzo się ucieszyłam.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy później mój tata z początku nie był tym za bardzo zachwycony że jestem w ciąży Confused ..bo nawet szkoły nie skończyłam a tu dziecko..ale mimo tego tata mój i siostry bardzo się ucieszyli i jakoś tam sobie dałam radę..z nauką i z wychowaniem dziecka....i teraz po upływie czasu jak wyprowadziłam sie z mojego rozinnego miejsca zamieszkania i przeprowadziłam się do mojego obecnego narzeczonego to wreście poczułam sie doceniana przez moja rodzinę gdyż za bardzo tego nie doceniali Confused Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ale było minęło Very Happy najważniejsze że ułożyłam sobie zycie że ja i moj syn jesteśmy szczęśliwi u boku mojego przyszłego męża Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
_________________
Synek 15.12.2004.r Córeczka 04.05.2011.r
Córeńka 20.05.2012.r .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alligatorka
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 55

PostWysłany: Pią 18 Cze 2010, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to czasem żałuję ,że nie mam jeszcze dzidziusia uśmiech
ale po ślubie to już nie odpuszczam i będziemy się starać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pią 18 Cze 2010, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powodzenia Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 18 Cze 2010, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

życzę żebyś nie musiała zbyt długo czekać Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Pon 2 Sie 2010, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za długi już ten wątek a niestety nie zauważyłam go wcześniej żeby od początku obserwować smutny

wyłapałam z początków rozmowy, że dziewczyny zamierzacie wracać do pixów "ze względów zdrowotnych"... hmmm ... zastanówcie się dobrze i pogadajcie z ginami bo nie wiem czy jest sens na rok czy dwa (w przenośni oczywiście) wracać do tabletek...

Z mojego osobistego doświadczenia:

Brałam pixy przez około 9 lat z jedną przerwą, która zakończyła się ciążą... nie prawidłową niestety (co prawda tata - gin - twierdzi, że ciąża była nie prawidłowa z powodu szoku psychicznego jaki zafundował mi były/owczesny partner, ale to już inna historia)
Po tej przerwie wróciłam do pigułek na około 5 lat... 2 lata temu pod wpływem argumentów taty postanowiliśmy z M odstawić pigułki i przejść na gumki a teraz odstawiliśmy też i gumki.

Przez pół roku musiałam łykać leki wspomagające owulację i wymuszające owulację, ponieważ pod wpływem pigułek organizm mi się kompletnie rozleniwił - cykle miałam po 40-50 dni i bez owulacji.
Teraz monitoruję owulację z moją gin i niby wróciło do normy ale mam wrażenie że nie do końca - cykle mam 34 dniowe, ale nie w każdym jest owulacja i mimo moich starań, żebyśmy się kochali przed, w czasie, i krótko po owulacji na pewno to ciąży ni ma smutny
Narazie trwa to 3 miesiące więc krótko, ale już mam głupie myśli i lęki...

Nie chcę was straszyć, ale naprawdę może warto rozważyć czy opłaca się rozleniwiać organizm...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pon 2 Sie 2010, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego nie brałam i póki co brać tabletek nie będę. Może dopiero po pierwszym dziecku,bo boję się skutków ubocznych..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pon 2 Sie 2010, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja brałam tabletki parę lat... najpier ze względów zdrowotnych- zanikał mi progesteron..miałam go uzupełnianego hormonami, a potem dla regulacji abletki..a potem dla wygody... od lutego nie biorę tabletek.. za rok z hakiem zaczniemy się starać o dzidzie...myślę,że to dobr okres przerwy pomiędzy. nie używamy też prezerwatyw...bo mnie uczulają i podrażniają.. więc nie wykluczamy ,że dzidzia się wcześniej przydażyć może.. chociaz nie planujemy tego
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnesonline
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 6

PostWysłany: Sob 23 Paź 2010, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już piszecie o proszkach i o staraniu sie o dzidzisia to opowiem Wam swoją historię..Jak mialam 15 lat okazało się że mam kilka cyst na jajnikach i musialam przejsc operacje usuniecia tych cyst... mialy byc male a okazalo sie ze byly wiekosci sporej renglody. i od tej pory leczylam sie hormonalnie przez ponad 14 lat ..moja pani doktor przez ponad 10 lat uswiadamiala mnie ze na 99% nie bede miec nigdy dzidziusia..jak bylam mlodsza to mi to jakos nie przeszkadzalo ale z czasem same rozumiecie..dwa lata temu zmienialam lekarza..moja nowa pani doktor powiedziala mi że aby stwierdzic czy napewno nie bede miec dzieci musze odlozyc wszytkie pigulki ktore biore (oczywoiscie kontrolowalam krew caly czas) i po roku od odlozenia ich jak moj organizm sam zacznie pracowac moge zaczac sie leczyc... rok minie w listopadzie...a trzy dni temu dowiedzialam sie ze jestem w 4 tygodniu:) nawet sobie nie wyobrazacie jaka jestem szczesliwa..
tak wiec wszytskie kochane bardzo ostroznie podchodzie do tego co mowia i daja lekarze..czasem warto zaczerpnac drugiej opini.. by byc szczesliwa jak ja teraz:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Sob 23 Paź 2010, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agnesoline trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze uśmiech Cieszę się, że udało Ci się zajść w ciążę uśmiech To świadczy o tym, że nie ma rzeczy niemożliwych uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 16 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group