Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

oznaki ciąży.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 25 Kwi 2008, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale mam nadzieję że poszłaś w końcu do lekarza i wszystko się wyjaśni czy jest ok.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 26 Kwi 2008, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

we wtorek idę do ginekologa oczko zbada mnie i może wyjaśni się co się dzieje z moim podbrzuszem. Jacek też tam będzie, ale nie wejdzie ze mną do gabinetu. i wiecie co?? chyba poproszę o próbę ciążową, tak na wszelki wypadek uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pon 28 Kwi 2008, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi magdo zmienil tambletki bo one zmienszyly libido. ale to b ylo okropne...
bartek mnie calowal i piescil a ja nic KOMPLETNIE NIC nie czulam.. taka pustka.... bardzo straszne... bo chcialam poczuc, a tu tak jakbym byla kloda i jakby dodtykala mnie jakas pielegniarka ktora mnie wogole nie pociaga seksualnie..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2008, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dianicho napisał:
mi magdo zmienil tambletki bo one zmienszyly libido. ale to b ylo okropne...
bartek mnie calowal i piescil a ja nic KOMPLETNIE NIC nie czulam.. taka pustka.... bardzo straszne... bo chcialam poczuc, a tu tak jakbym byla kloda i jakby dodtykala mnie jakas pielegniarka ktora mnie wogole nie pociaga seksualnie..

i co z tym zrobiłaśpytajnik czemu męczyłaś się z tym aż przez 11 miesięcy??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2008, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z tego powodu odstawiłam tabletki, ale prawdopodobnie niedługo do nich wrócę jednak ze względów zdrowotnych a nie antykoncepcyjnych.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2008, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
ja z tego powodu odstawiłam tabletki, ale prawdopodobnie niedługo do nich wrócę jednak ze względów zdrowotnych a nie antykoncepcyjnych.

ja też planuję powrót 'na tabletki', też z powodów zdrowotnych, bo czułam się po nich naprawdę bardzo dobrze, a podczas miesiączki nie umierałam tak jak teraz mam Confused ale..... najpierw muszę doprowadzić do końca jedną sprawę.... dziś okazało się, że mam zgrubienie na prawym jajniku... dość bolesne, jak się okazało przy badaniu smutny no i jestem na antybiotyku i czopkach... za tydzień kolejna wizyta, jak nic się nie zmieni to usg a potem się zobaczy... wiecie co, to ja już bym wolała się dowiedzieć, że jestem w ciąży Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2008, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja wybieram się na zabieg usunięcia endometriozy Crying or Very sad
jak się przez to źle czułam to też myślałam że jestem w ciąży, ale niestety...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2008, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej smutny ja jak narazie jestem na diclofenacu i doxycylinum, nie wiem czy nie powinnam od razu dostać tabletek antykoncepcyjnych albo przyjamniej mieć zrobione usg. to mnie chyba czeka za tydzień... ja też właśnie ostatnio pomyślałam, że mogę być w ciąży, ale przecież nie miałam jak 'wpaść'.... to co przeczytałam o endometriozie wcale mi się nie podoba smutny kurcze, podejrzewałam ją u siebie już od jakiegoś czasu, ale lekarz mnie zawsze uspokajał Evil or Very Mad no a teraz mi się torbiel pojawiła i co?? smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
camillet
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 7
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 3 Maj 2008, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dainichojakie tabletki wywołały u Ciebie ten efekt? mozesz podać nazwę...ciekawa jestem czy nie miałam czasem problemu z tymi samymi...wiem w każdym razie o czym piszesz...mam na mysli tą kłodę...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 4 Maj 2008, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny, zgadnijcie.... ginekolog, który mi przepisał antybiotyk, jak się okazało, nie ma specjalizacji jakiejś i nie ma kwalifikacji, by mnie leczyć \m/ po prostu się na tym nie zna. wiem to od sąsiadki, która leczyła się u niego dość długo i na coś podobnego niż ja. tak ją leczył, że w końcu trzeba było usunąć jajniki i macicę Shocked teraz wszystko się zgadza. te tabletki i tak mi nie pomogły, ale i moje samopoczucie się pogarsza. muszę zmienić lekarza Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
Strona 2 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group