Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oprogramowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Wto 23 Lut 2021, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz dobrych programów do firmy a jednak każdy chce się wspierać z każdej możliwej strony. To zerknij sobie tu https://www.vebo.pl/malwarebytes-endpoint-security oni mają naprawdę duży wybór i spokojnie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2021, 2:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W swojej firmie posiadam program antywirusowy od https://gdata.pl/biznes i jestem bardzo zadowolony. Miałem okazję pracować na różnym oprogramowaniu, ale ten najbardziej mi się sprawdza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Nie 27 Cze 2021, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo dobry program do prowadzenia gabinetu lekarskieg można znaleźć na rsqdoctor.com. Świetne oprogramowanie medyczne dla lekarza, za pomocą którego możesz szybko i łatwo wypełnicie dokumenty medyczne. Warto sprawdzić tę aplikację, ponieważ oszczędza dużo czasu. Myślę, że ten program może was zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matek1
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią 2 Lip 2021, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze ktos moglby polecic dobrego programisty, ktory zna sie w tworzeniu e-shopow oraz bazach danych?
_________________
Skuteczny program do mailingu Vivasend.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukrowaneciasteczko
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 29

PostWysłany: Pią 27 Sie 2021, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

westeroswinterfell napisał:
Moim zdaniem bardzo dobry program do prowadzenia gabinetu lekarskieg można znaleźć na rsqdoctor.com. Świetne oprogramowanie medyczne dla lekarza, za pomocą którego możesz szybko i łatwo wypełnicie dokumenty medyczne. Warto sprawdzić tę aplikację, ponieważ oszczędza dużo czasu. Myślę, że ten program może was zainteresować.


Nie znam tego oprogramowania, ale słyszałam, że najlepszy program do prowadzenia gabinetu lekarskiego to Aurero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 6:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zainteresuje was ta oferta tu https://wfirma.pl/ Jest to program do księgowości online. Ułatwia wystawianie faktur, naliczanie podatków, a też rozliczenie się z ZUS. Program nie jest trudny. Można się o tym przekonać, korzystając z 30 dni zadarmo. Przetestujcie ten program - warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2021, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nadal ktoś z was poszukuje dedykowanego oprogramowania w bardzo korzystnej cenie, to koniecznie zajrzyjcie w wolnej chwili tutaj: https://goidea.pl/filemaker.php . Moim zdaniem działają naprawdę w fantastyczny sposób, dostarczając błyskawicznie dedykowane aplikacje, poprzez korzystanie z platformy FileMaker. Moim zdaniem warto do nich zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waelchi.kelsi
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 3
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto 5 Paź 2021, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprogramowanie CAM/CAM ułatwia projektowane różnego typu procesów technologicznych. Jego zadaniem jest między innymi generowanie kodów do obrabiarek CNC. System ten umożliwia także sterowanie obrabiarkami, liniami montażowymi, robotami, centrami obróbkowymi i nie tylko. Czy ktoś z Was zna się na tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pią 10 Gru 2021, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do firmy to na pewno Berberis. W zasadzie w dobrym tempie powinniście diametralnie odmienić sytuację, wszystko poprawić, będzie to wymagać czasu. Natomiast docelowo możecie osiągnąć coś naprawdę sensownego.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Wto 21 Gru 2021, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam do końca nie rozumiałem jak mogłaby przydać się w danej firmie technologia rfid. W sieci nie ma zbyt wielu szczegółowych informacji na ten temat, jedynie ten artykuł trochę mi rozjaśnił niektóre kwestie https://www.optidata.pl/technologia/rfid Myślę, że każdy powinien dobrze zastanowić się nad tym, co realnie mogłoby sprawdzić się w kontekście jego biznesu. To ważna kwestie, więc nie lekceważcie ich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group