Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kamper
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basia.kmi
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2020
Posty: 53

PostWysłany: Wto 15 Wrz 2020, 11:30    Temat postu: kamper Odpowiedz z cytatem

Witam razem z moim mężem planujemy wybrać się na wakacje kamperem, chcemy zgarnąć znajomych i jechać do zachodu słońca, orientuje się ktoś czy
kampery wynajem jest dobrą firmą i może ktoś juz niej korzystał? Czekam na Wasze opinie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Akrura
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 6

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 12:19    Temat postu: Re: kamper Odpowiedz z cytatem

basia.kmi napisał:
Witam razem z moim mężem planujemy wybrać się na wakacje kamperem, chcemy zgarnąć znajomych i jechać do zachodu słońca, orientuje się ktoś czy
kampery wynajem jest dobrą firmą i może ktoś juz niej korzystał? Czekam na Wasze opinie uśmiech


Sprawdzę dzięki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amarno
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2020
Posty: 21

PostWysłany: Sob 26 Wrz 2020, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thank!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Sro 14 Paź 2020, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeździłam wiele razy, ale wynajmowałam w innej firmie. Nie ma nic cudowniejszego od porannej kawy z widokiem wschodzącego słońca na plaży. Parkowaliśmy w takich miejscach, że widoki po prostu zapierały dech w piersiach. No coś wspaniałego uśmiech Teraz widziałam nawet u nich, że mają coś takiego jak zimowy kamper, więc już wiemy co robimy w ferie oczko Dla chętnych można poczytać https://kampery-wynajem.pl/nasze-kampery/ dla mnie wyposażenie super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sob 22 Maj 2021, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, ze ja na swoją podróż poślubną planuję właśnie skorzystanie z oferty firmy która ma wynajem kamperów poznań w bardzo atrakcyjnej cenie. Myślę, że to będzie niezapomnianą przygoda i już odliczam dni do wyjazdu. A wy co uważacie o takim sposobie na urlop?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detektyw88
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lip 2021
Posty: 126

PostWysłany: Pon 26 Lip 2021, 23:58    Temat postu: Re: kamper Odpowiedz z cytatem

Wakacje w kamperze to świetny pomysł. Sam kiedyś takim jechałem i mi się podobało gdyż na ekranie smartfona mogłem oglądać darmowe filmy i seriale online dzięki stronie vod https://ogladaj.to/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ximena
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 7

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2021, 19:39    Temat postu: Re: kamper Odpowiedz z cytatem

Reklama na ekranie mega pobudza wyobraźnię. JA np jestem wzrokowcem. https://veraco.pl/ Nie przepadam za słowem jedynie to obrazy do mnie przemawiają Ostatnio np buty w salonie. Wizualnie rewelka Odpowiedni uchwyt, stojak na monitor i lecimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polimere
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pon 1 Lis 2021, 14:41    Temat postu: Co do kawiarni Odpowiedz z cytatem

Co muszę kupić by otworzyć kawiarenkę? Dzbanki do mleka, ekspres ciśnieniowy, automat do kawy? https://restoquality.pl/chlodnictwo/lodowka-na-napoje Coś jeszcze? Nie mówię o meblach i tego typu to oczywiste.

Ostatnio zmieniony przez Polimere dnia Czw 25 Lis 2021, 19:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 15:48    Temat postu: Kamper to jest życie Odpowiedz z cytatem

My w tym roku byliśmy po raz pierwszy na kamperze, 2 tygodnie we Włoszech. Przygoda życia! nie da się tego w żaden sposób porównać do podróży samolotem, mnóstw wspaniałych widoków, noclegi na dziko. Możliwość zmiany miejsca w każdej chwili. Wspaniała przygoda, bardzo polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ykonopelski
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Pią 19 Lis 2021, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł na podróż, sam bym się chętnie tak kiedyś wybrał z narzeczoną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group