Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dokumentacja...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pon 21 Kwi 2008, 22:25    Temat postu: Dokumentacja... Odpowiedz z cytatem

Dziewczynki! czy Wy wiecie może ile ważny jest akt urodzenia? 3 miesiące? i jeśli 3 miesiące to czy to do daty ślubu musi być ważne czy do złożenia dokumentów?
byłabym wdzięczna za pomoc:)pozdrawiam!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 21 Kwi 2008, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm to ciekawe pytanie. ja mam mój odpis aktu urodzenia w domu i myślałam że to wystarczy. byłam pewna że nie będę musiała brać drugiego takiego samego dokumentu tyle że z nowszą datą wystawienia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2008, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja właśnie jak w sobotę byłam u księdza to dowiedziałam się, że choć przynosiłam do komunii akt chrztu to i tak muszę przynieść, bo to jest tylko kilka miesięcy ważne( chyba też trzy). tylko teraz dla mnie problem jest czy te dokumenty mają mieć ważność w dniu ślubu czy w dniu składania? bo jeśli tak to ja i tak wszystko muszę dopiero po 30 maja załatwiać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2008, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, te papierki sa ważne tylko 3 miesiące i muszą być ważne w dniu zawarcia ślubu uśmiech i wszystkie muszą być nowe, świeżo wystawione, nie mogą być sprzed kilku lat.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2008, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo mój K. myślał, że jut teraz przy okazji że tam jest załatwi wszystkie papierki, no ale będzie musiał jeszcze raz tam jechać po 30 maja.. wszędzie taka biurokracja:/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2008, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
tak, te papierki sa ważne tylko 3 miesiące i muszą być ważne w dniu zawarcia ślubu uśmiech i wszystkie muszą być nowe, świeżo wystawione, nie mogą być sprzed kilku lat.


potwierdzam, chociaz liczę że mając bierzmowanie odpisu aktu urpdzenia nie będę musiałą załatwiać.. paiętam że moja mam miała problem bo musiała na komunię załatwic ten dokument, a urodziłam sie w grecji w atenach, a chrzest miałam w australii.. więc nie jest łatwo załatwić te dokumenty język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kobylasty
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: z serwerowni

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2008, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akt urodzenia zanosimy do USC. Mój miał co najmniej 20 lat i jedynie musiałem dopłacić za jakieś opieczętowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2008, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to trochę dziwne że te dokumenty muszą być nowe. przecież najważniejsza data czyli data naszego urodzenia i tak jest ta sama Wink nic się nie zmieniło przez lata
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2008, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem.. ale mam zamiar sie dowiedziec, pewnie na naukcha wszystko powiedza, a prawdopodobnie na ni wybierzemy sie juz 5 wrzesnia, zamiast w listopadzie, zeby nie bylo tak ze bede miala zajecia w piatki i w piatki sa nauki.. we wrzesniu jeszcze studiów nie ma, to kilka spotkan "zalicze" uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2008, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no na moich naukach takich rzeczy nie mówili, mówili tylko o tym, że zaświadczenie wydane w USC jest ważne 3 miesiące no i że od wizyty w USC musi minąć przynajmniej miesiąc. ale to wiedziałam już z kodeksu rodzinnego i opiekuńczego.ale o reszcie dokumentów nic nie mówili.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group