Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nieruchomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Wto 23 Sie 2022, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym mógł ci coś doradzić, o wiele bezpieczniej byłoby na przykład udać się do zaufanej agencji nieruchomości. https://www.cn-kaczmarek.pl/. Myślę, że wiedzą, na co warto postawić, aby na tym nie stracić, więc mogą ci odpowiednio doradzić. Sprawdź ich stronę i przekonaj się sam. Myślę, że z ich pomocą dużo szybciej znajdziesz swoje idealne miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sob 27 Sie 2022, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast ja odstąpię lokal gastronomiczny warszawa i teraz tak sobie myślę, że chyba zgłoszę się do firmy LOCO Commercial. Oni na swojej stronie umieszczają ogłoszenia takich lokali i pomagają znaleźć klientów, także dobrze się składa... Może właśnie tam znajdę dla siebie dobrego klienta, kto wie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Pon 29 Sie 2022, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli marzy wam się nowe mieszkanie to polecam sprawdzić na stronę https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/ ten deweloper ma mnóstwo pięknych nowych mieszkań na sprzedaż w swojej ofercie. Lokalizacja bardzo piękna i atrakcyjna bo nowa dzielnica Krakowa. Sprawdźcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2022, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żaden remont nie uda się bez wsparcia fachowców. U mnie jedną z takich osób był elektryk Łódź usługi elektryczne: http://elektryk.i-lodz.pl/ . Z własnego doświadczenia mogę polecić usługi tego specjalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3645

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2022, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apartamenty stworzone przez wybitnych specjalistów z firmy https://www.pine.apartments/, będą dla Ciebie nie tylko idealną inwestycją przynoszącą realne zyski ale także miejscem gdzie w otoczeniu natury będziesz mógł sam wypocząć. Wszystko zostało dopracowane w taki sposób aby koszt był niewielki a miejsce było atrakcyjne dla każdego. Niezaprzeczalnym atutem jest również wiele atrakcji turystycznych w bliskim sąsiedztwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2022, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając obiecujących ofert deweloperski zarówno kupując mieszkanie dla siebie, jak i na wynajem to w przypadku rynku pierwotnego warto zwrócić uwagę na ten tak ważny dzień jakim jest odbiór mieszkania, abyście sprawdzili wszystko co jest dla Was kluczowe, aby później nie było problemów z niedoróbkami ze strony dewelopera. Zajrzyj do artykułu https://dabrowka.com.pl/Blog/mieszkanie-blisko-poznania-czy-to-nadal-dobra-inwestycja/ który świetnie to omawia i na pewno wypunktujesz kilka punktów do dokładnego sprawdzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mleczna
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Paź 2021
Posty: 42

PostWysłany: Sob 10 Wrz 2022, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecacie jakieś biuro nieruchomości kraków? Mysle o sprzedaży mieszkanie. Nie ukrywam, że podwyżki stóp procentowych mocno się na nas odbijają a dzisiaj znowu podnieśli stopy... To jest jakiś dramat. Obecnie najlepszą opcją jest sprzedaż mieszkania, spłata kredytu i pójście na wynajem lub powrót do rodziców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mleczna
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Paź 2021
Posty: 42

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2022, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że biuro nieruchomości kraków to podstawa jeśli chce się kupic lub sprzedać nieruchomość. Działanie na własna rękę nie zawsze jest dobrym wyjściem. Jednak trzeba miec jakąś wiedzę na temat formalności, ksiąg wieczystych itd. Osobiście bym się nie podjęła szukania mieszkania na własną rękę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
bella91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 75

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2022, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo podobają się nieruchomości w Warszawie z https://remaxcapital.pl/luksusowe-nieruchomosci-warszawa Niektóre to jest taki sztos że aż brak słów oczko Może za jakiś czas uda mi się kupić dworek poza Warszawą, taki do remontu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2022, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli swoje pieniądze chcesz zainwestować w nieruchomości, to koniecznie weź pod uwagę program agrofortis który niesie za sobą wiele zalet i żadnego ryzka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 8 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group