Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nieruchomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
herzog.kellen
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz rynek nieruchomości jest naprawdę zróżnicowany i rozwinięty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno mieszkania Warszawa, to była świetna opcja, jestem zadowolony z naszego apartamentu od dewelopera https://apartamentynadzalewem.pl/ Z tego co wiem, to teraz budują nowe apartamenty i mają niedługo dni otwarte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sob 12 Cze 2021, 8:11    Temat postu: biuro nieruchomości Odpowiedz z cytatem

W sprzedaży mojego mieszkania bardzo pomogło mi profesjonalne biuro nieruchomości online jakim jest http://wirtualnyagent24.pl/ . Świetnie podchodzą do sprawy klienta, pomagają we wszystkich formalnościach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawalerna6
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 25

PostWysłany: Sob 12 Cze 2021, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam zastanawiam się nad kupnem domu szeregowego Zawada na Warszawskim Wilanowie. Myślę, że byłaby to dobra inwestycja, ponieważ sama lokalizacja to jedno ale stolica oznacza wiele możliwości zawodowych dla mojej rodziny. Czas pokaże uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 634

PostWysłany: Pią 18 Cze 2021, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim szukającym opcji na inwestycje moge zdecydowanie polecić sprawdzić usługi mieszkania inwestycyjne , ponieważ są to najlepsi specjaliści w branży mieszkań oraz apartamentów inwestycyjnych. Czy ktoś z Was również korzysta z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 21 Lip 2021, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że lepiej od razu postawić na zakup apartamentu inwestycyjnego na osiedlu Śląska 12 i będzie problem z głowy, a to bardzo atrakcyjna lokalizacja i ładne apartamenty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michallek97
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pon 26 Lip 2021, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wynajem, to osobiście korzystam z usług firmy Jowisz. W swojej ofercie mają również inne usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariel_37
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto 27 Lip 2021, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że w tych czasach to najlepszy moment na zakup mieszkania pod wynajem uśmiech
_________________
gładź polimerowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Sro 28 Lip 2021, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sadzicie o inwestowaniu w nieruchomości? Osobiście polecam Wam stronę https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-salwator-krakow/ , na której znajdziecie rozbudowaną oferte najróżniejszych mieszkań w Krakowie. W razie jakichkolwiek pytań, wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilos77
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 46

PostWysłany: Pią 30 Lip 2021, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja niewiele wiem o inwestowaniu niestety, ale może kiedyś się tym bardziej zainteresuję. Do tej pory jedna nieruchomość, jaką kupowałem, to moje mieszkanie. Pomagała mi agencja nieruchomości, bo stwierdziłem, że sam nie poradzę sobie z tematem. To wygodne, bo specjaliści wybiorą najlepiej dopasowane oferty i zajmą się formalnościami, do których ja zdecydowanie nie mam głowy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group