Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pierwszy Taniec
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 189, 190, 191  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
Dzwoneczek napisał:
Szczerze dla mnie pan młody bez marynarki w trakcie pierwszego tańca jest niedopuszczalne! Shocked

Moim zdaniem, dotyczy to całego wesela, a nie tylko pierwszego tańca język



Wydaje mi się, że po oczepinach, kiedy już jest luźniej to już nie jest taki problem. No ale to już późna godzina.. Mój zdjął jakoś o 4, bo siedzieliśmy nad ranem już w ogrodzie i mu zabrałam bo zmarzłam.. Ale jakby któryś młody gdzieś po północy, tańcząc ściągnął to pewnie niewiele osób zwróciło na to uwagę..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja myslę,że do północy załóżmy do tego tortu czy oczepin, warto wytrzymać, potem jesli jest gorąco- szkoda się mećzyć. W końcu my płącimy za imprezę, więc mamy prawo też sie komfortowo na niej czuć Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż dopiero ok. 3 zdjął uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno widziałam na zdjęciu Pana Młodego bez marynarki krojącego tort... słabo to wyglądało. Moim zdaniem, właśnie do północy chłopak powinien mieć na sobie marynarkę, dla podkreślenia powagi tego dnia. Znając mojego, będzie w niej tak długo, jak się da uśmiech, pewnie podobnie jak mąż Klodi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widziałam zdjęcia gdzie Pan Młody od razu po przyjściu na salę zdjął marynarkę - co kto lubi w sumie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik napisał:
Ja widziałam zdjęcia gdzie Pan Młody od razu po przyjściu na salę zdjął marynarkę - co kto lubi w sumie...

Jak bym widziała swojego, ostatni jak byliśmy na weselu to ledwie usiadł już zdjął krawat i marynarkę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik napisał:
Ja widziałam zdjęcia gdzie Pan Młody od razu po przyjściu na salę zdjął marynarkę - co kto lubi w sumie...

W sumie to no właśnie język
Mój mąż, parę razy ją ściągał i zakładał, bo było gorąco, ale np. podczas pierwszego tańca miał, podczas krojenia tortu jej nie miał i wyglądał bardzo dobrze. Jak mu gorąco, to co miał się rozpływać w marynarce Rolling Eyes

Wesele małe, każdy widział, że to pan młody, nie zlewał się z innymi gośćmi i podejrzewam, że kogo by nie zapytał czy wypada mu zdjąć marynarkę, bo gorąco, to każdy by mu powiedział, że "no pewne".

Jak pan młody większość lub całe wesele w marynarce, to panna młoda, aby było sprawiedliwie - w bolerku język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z marynarką czy bez każdy PM wygląda dobrze oczko
A tak obok tematu, jeżeli twój PM ściąga marynarkę, a ma na sobie kamizelkę to ją też ściąga. Nie pozwól mu densić w kamizelce uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Juliette napisał:
Dzwoneczek napisał:
Szczerze dla mnie pan młody bez marynarki w trakcie pierwszego tańca jest niedopuszczalne! Shocked

Moim zdaniem, dotyczy to całego wesela, a nie tylko pierwszego tańca język



Wydaje mi się, że po oczepinach, kiedy już jest luźniej to już nie jest taki problem. No ale to już późna godzina.. Mój zdjął jakoś o 4, bo siedzieliśmy nad ranem już w ogrodzie i mu zabrałam bo zmarzłam.. Ale jakby któryś młody gdzieś po północy, tańcząc ściągnął to pewnie niewiele osób zwróciło na to uwagę..

Ja w tej sprawie jestem dosyć zasadnicza Wink Ale fakt, o 4 w nocy przymknęłabym oko język


A na komfort Pana Młodego w garniturze prosta rada - sala z klimatyzacją i garnitur bez dodatku plastiku Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie uśmiech. Poza tym, co z moim komfortem? Raczej kiecka ślubna nie jest najbardziej wygodnym ciuchem, jaki założę kiedykolwiek na siebie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 189, 190, 191  Następny
Strona 190 z 191

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group