Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bolerka...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 123, 124, 125  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
A_n_i_a24
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 36
Skąd: Gniezno

PostWysłany: Czw 18 Gru 2008, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, moja bratowa miała szal i co chwilę w kościele jej spadał a ona go poprawiała. Dlatego na pewno zdecyduję się na bolerko. Ale jeszcze nie wiem, bo widziałam sukienkę z długim rękawkiem z koronki i nie wiem co wtedy. Bo we wrześniu pogoda bywa różna.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 18 Gru 2008, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako że mój ślub jest pod koniec kwietnia to też nie mam pewności co do pogody.Może być cieplutko i słonecznie a może być ziąb.Długo zastanwiałam się czy bolerko czy szal czy rękawki.Ostatecznie zdecudowałam się na bolerko z rękawem 3/4.Mierzyłam suknie z rękawem,ale źle sie w nich czułam.
Wydaje mi sie ze bolerko jednak jest lepsze,na weselu rękaw juz raczej nie jest potrzebny.Chociaz koronka ładnie wygląda.
a co do szala to moja siostra tez miala szal i tragedia-caly czas go musiala trzymac łapac,niesprawdzil sie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Pią 19 Gru 2008, 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja chyba nic nie bede miala ani szala ani bolerka, a to dlatego ze z tego co mowila mi kolezanka przy calej tej oprawie nawet nie czuje sie zimna, ona podczas swojego slubu miala dosc brzydka pogode jak na sierpien (lalo jak z cebra) i mowila ze wszyskim bylo dosc zimno a ona z golymi ramionami z przejecia nawet zimna nie czula, wszyscy sie dziwili...
ale nie wiem.... moze cos bedzie... w koncu to wrzesien..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eloonka
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 11
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 30 Gru 2008, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a ja chyba nic nie bede miala ani szala ani bolerka, a to dlatego ze z tego co mowila mi kolezanka przy calej tej oprawie nawet nie czuje sie zimna, ona podczas swojego slubu miala dosc brzydka pogode jak na sierpien (lalo jak z cebra) i mowila ze wszyskim bylo dosc zimno a ona z golymi ramionami z przejecia nawet zimna nie czula, wszyscy sie dziwili...
ale nie wiem.... moze cos bedzie... w koncu to wrzesien..


Hej! ja miałam ślub we wrześniu...było chłodno i faktycznie...w kościele zimna nie czułam(chyba z wrażenia), ale potem życzenia pod kościołem...to trochę trwało i wtedy chłodzik już dał mi się we znaki, choć bolerko miałam hihihi uśmiech (ale z cieniuteńkiej koroneczki), tak więc radzę jakieś bolerko sobie kupić uśmiech Very Happy uśmiech poza tym do kościoła trzeba mieć zakryte ramiona zgodnie z ogólnie pojętymi kanonami uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sob 10 Sty 2009, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najprawdopodobniej będę miała suknie z gorsetem i do niej kupie bolerko uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Wto 16 Mar 2010, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak myślałam, gdzie wrzucić tę fote, a że nie znalazłam lepszego wątku więc będzie tutaj.
Wybrałam sobie taką futrzana kurteczkę na ślub, bo kwiecień nie zapowiada się zbyt ciepły:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 16 Mar 2010, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i fajnie, a ile takie cudo jest warte, jeśli można spytać ? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Sro 17 Mar 2010, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na bolerko napewno się zdecyduje,pewnie i tak nie będzie grzało za dużo w razie czego,bo cieniutkie planuje mieć,ale zawsze coś,pozatym niektórzy uwazają,że nie wypada iść do kościoła w gołych ramionach.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sro 17 Mar 2010, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
no i fajnie, a ile takie cudo jest warte, jeśli można spytać ? Very Happy


ruda w necie można kupić za ok 200-300zł, a ja wypożyczam z salonu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Sro 17 Mar 2010, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem





dziewczyny ja mam taką górę sukni i jakie bolerko do tego pasuje i czy wogole pasuje? wiem ze nie bardzo widac góre ale niestety nie mam w niej swoich fotek. wzielam te z neta.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 123, 124, 125  Następny
Strona 3 z 125

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group