Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wolna kobieta vs zajęty mężczyzna
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martyniiaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 45
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 20:45    Temat postu: wolna kobieta vs zajęty mężczyzna Odpowiedz z cytatem

Witam. Kochane czy nie zauważyłyście, że obecnie nastały takie czasy, że pomimo że mężczyzna jest zajęty, może być już w narzeczeństwie albo w małżeństwie coraz bardziej podsyca wolne kobiety aby go zdobyć ? albo nie tyle zdobyć co zabawić się z nim ? Mam zaufanie do mojego M. ale wiem w jakim środowisku pracuje, z jego opowieści oraz moich znajomych dziewczyny coraz mniej się szanują, nie wiem czy to z poczucia samotności, czy z chęci zabawy?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 23:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, mój P. pracuje w 5 szkołach. Jest ładnym facetem, wiele uczy tam kobiet między 26-40 rokiem życia samotnych. P. się bardzo podoba, bo raz,że wygląd, dwa - super charakter. Mnie jakoś to nie rusza. Znamy się, nie robimy sobie świństw. uśmiech
Tu nie ma się czego bać. Jeśli miłośc jest prawdziwa. A jeśli mężczyzna zdradzi, to niech to zrobi jak najszybciej, wtedy wiesz, że oddałaś swoje życie komuś, kto na to nie zasługiwał. I odchodzisz. Proste.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2011, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No od kilku dobrych lat zajęty mężczyzna jest o wiele bardziej atrakcyjny dla wolnej kobiety niż singiel,bo takiego trudniej jest "zdobyć",a kobiety lubią sobie udowadniać,że potrafi zrobić wszystko uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2011, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam opinię, że zajęci faceci są łakomym kąskiem z bardzo prozaicznego powodu - otóż już zostali sprawdzeni przez inną babkę, sprawdzili się w roli męża / ojca / partnera - i generalnie nie są wybrakowani, jak to się może zdarzyć w przypadku nowo poznanego chłopaka, no i odpada strata czasu na wybadanie sytuacji czy facet nadaje się do poważnego związku. Śmieszne to dla mnie, ale cóż - taka to szara rzeczywistość. Mój brat cioteczny mówi, że jak tylko wyjdzie z małym na spacer to zaraz otoczy go wianuszek kobitek. Niby interesują się małym, a tu gadu gadu i mruganie oczkami oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2011, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże... nie wypuszczę mojego męża z domu nawet na krok Twisted Evil Wink

mówiąc serio, wszystkie moje koleżanki i znajome, które uważam za mądre, inteligentne i bardzo wartościowe jako człowiek, absolutnie nie biorą pod uwagę romansu z żonatym, a już tym bardziej odbijania takiego zaobrączkowanego innej kobiecie.

wszystko do nas wraca, niestety. My zdradzimy, zdradzą nas. My odbierzemy, odbiorą nam. Z drugiej strony, na pewne rzeczy nie mamy po prostu wpływu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2011, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metka napisał:
Boże... nie wypuszczę mojego męża z domu nawet na krok Twisted Evil Wink


Co nie? Wydawało się, że z obrączką to będzie bezpieczny, a tu proszę.. oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2011, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, dla mnie obrączka jest symbolem i taki zaobrączkowany facet staje się dla mnie nietykalny, ale niestety na wiele osób działa to zupełnie odwrotnie. Obrączka jako wabik... straszne to trochę, bo niedługo zacznie to wyglądać tak - chcesz żeby Twój chłop był Ci wierny to pod żadnym pozorem nie wychodź za niego za mąż oczko Chociaż tutaj nie możemy generalizować bo nasi obecni i przyszli mężowie na pewno nie zaliczają się do tych, którzy będą na obrączkę zwabiać kobitki inne niż my same uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martyniiaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 45
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2011, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś było tak... kobiecie spodobał się facet, spojrzała na jego dlonie, zobaczyła obrączkę i ten facet w jej oczach stawał się nieosiągalny a teraz? przeciwnie... Kobiety wolą niedostępnych facetów, których mogą zdobywać, podsyca je ten fakt... ale kiedy facet staje się wolny odpuszczają, bo tracą zainteresowanie nimi...
Inaczej... dla kobiet facet zajęty, to facet świetny do skoku w bok, dyskretny... i to znam z życia znajomych, najczęstsza przypadlość.
Moja koleżanka mówi, że facet z obrączką to napewno nie gej uśmiech heh a i takie bywają wyjątki.

"Szczęście żonatego mężczyzny zależy od kobiet, których nie poślubił" Oscar Wilde

Myślę, że każda kobieta pomimo, że śmiało powie że ufa swojemu mężczyźnie, bo i ja tak powiem! Powinna być czujna...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2011, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że psychologicznie może to wyglądać tak jak napisała Fantazja. Żonaty, czyli sprawdzony, dojrzały i ... wart zainteresowania (skoro inna kobieta się nim zainteresowała).
Dla mnie zajęty facet "znika" i w ogóle nigdy nie brałabym takiego pod uwagę. Nigdy nie przeszło mi przez myśl by poderwać zajętego faceta (a tym bardziej odbić).
A ja myślę, że jak facet jest wierny, to nie trzeba się przejmować, że na niektóre kobiety obrączka działa jak wabik.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group