Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

związek na odległość
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Czw 18 Paź 2012, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

delikatna0 napisał:
(...) Bardzo się na siebie cieszymy, celebrujemy każdą chwilę, łapiemy każde słowa...I mam nadzieję, że tak już będzie do ślubu, że nie stanie się tak, jak mówi koteczek. Później, po ślubie, A. zamierza zostać tutaj. Po raz kolejny powtarzam, że mój suwak nie tylko odlicza czas do ślubu, ale i czas do powrotu A. Ma więc ono dla mnie podwójne, szczególne znaczenie.

hmmm podobnie jest i u nas... co prawda nie widzimy się tak często, ale bardzo przeżywamy wspólne weekendy, tak jak mówisz celebrujemy każdą chwilę. No ale ja chcę jednak wrócić przed ślubem eheh no bo inaczej sobie tej całej organizacji nie wyobrażam. Także też odliczam dni do wielkiego powrotu uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech (myślę, że tak do 3, 2 na suwaczku hi).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Czw 4 Kwi 2013, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nas długo dzieliło 700 km (Słubice-Stalowa Wola)... spotykaliśmy się dzięki uprzejmości przyjaciela we Wrocławiu... potem 90... od końca maja razem na codzień... Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Czw 4 Kwi 2013, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no u nas podobnie oczko jak się poznaliśmy to akurat przyjechałam na weekend majowy do domu uśmiech a studiowałam w stolicy uśmiech i byłam na 2 roku, jak miałam wakacje to on pojechał na 3,5 miesięczną szkołę, którą kończył w połowie października Very Happy a ja już znów do stolicy cały 3 rok uśmiech Także zanim byliśmy razem minął ponad rok wesoły
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mozdzierz
Gość





PostWysłany: Pią 28 Cze 2013, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z moim na szczęście widzimy się na co dzień uśmiech
Powrót do góry
Marlen
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 19
Skąd: Cisów k/Tomaszowa Maz.

PostWysłany: Nie 25 Sie 2013, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh... z dużym sentymentem przeczytałam ten wątek. Poznaliśmy się z mężem mając po 18 lat. Przez 3 lata dzieliła nas jednak spora odległość, bo ja uczyłam się w szkole w Nowym Targu, a mąż mieszkał w Łodzi. Widywaliśmy się głównie w wakacje i święta... Mam całe pudło listów z tego okresu uśmiech Pobraliśmy się po ok. 10 latach i we wrześniu mamy 10 rocznicę ślubu oczko
_________________
"I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką."
Paulo Coelho
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AnkaS
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 16

PostWysłany: Sob 5 Lip 2014, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami jest to jedyna możliwość, żeby się rozwijać - wyjechać do innego miasta, gdzie są nowe możliwości. Niewątpliwie taka decyzja wymaga ogromnej dojrzałości od obu stron, nieraz nawet poświęcenia, jeśli któraś ze stron zdecyduje się na zamieszkanie na stałe w miejscu, do którego wyjechała.

Jednak to bardzo dobre doświadczenie dla par. Pokazuje ostatecznie, jak silny jest związek oraz jak bardzo partnerzy mogą na siebie liczyć i potrafią się wspierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sob 16 Sie 2014, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami nie ma innej opcji i trzeba dać radę na odległość.
Ja cieszę się, że mam Połówka na co dzień, że możemy się widywać kiedy chcemy, bo chyba ciężko by mi było w związku na odległość. Za szybko zaczynam tęsknić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga88
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 278
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon 18 Sie 2014, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z moim narzeczonym można powiedzieć przez 5 lat żyliśmy na odległość. Ja pracowałam w Rzeszowie a mój Ł w delegacjach głównie na północnym zachodzie Polski. Widywaliśmy się tylko przez parę godz na weekendach. Rok temu Ł zmienił pracę i mam go cały czas dla siebie.
Dzięki jego delegacjom w naszym związku nie było nigdy zazdrości, nauczyliśmy się ufać sobie w każdej sytuacji.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 18 Sie 2014, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uh, takie związki to nie dla mnie. Podziwiam pary, które to przetrwały i są szczęśliwymi małżeństwami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byliśmy w związku na odległość przez ponad rok na samym początku naszego spotykania się i dzieliło nas 2000km. Potem postanowiłam postawić wszystko na jedną kartę i tak jesteśmy już 5 lat razem chociaż nie ukrywam, że początki były ciężkie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group