Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

związek na odległość
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie, nie przeważa nie znacie mnie... nie wiecie jaka jestem... można poznać człowieka po 40 postach ? wątpię...


I nikt nie twierdzi, że Cię zna. Piszesz na forum, a ono służy do dyskutowania. Oczywiste jest, że wypowiadamy się tylko odnośnie tego, co sama przekazałaś. Wyrażamy swoje zdanie - co ty z tym zrobisz to twoja sprawa. Możesz olać, możesz przemyśleć. Nie czuj się zobowiązana do tłumaczenia się ze swojego życia.[/quote]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kim.Kolwiek jeżeli tak bardzo przeżywasz nasze wypowiedzi to po prostu nie pisz o takich sprawach na forum. My tylko chcemy dać Ci dobre rady i naprawdę nie ma się o co unosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Pią 22 Lip 2011, 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także byłam kiedyś w związku na odległość i szczerze powiedziawszy to nie dla mnie. Fakt było to parę ładnych lat temu, jednak te wszystkie niepewności, brak tej drugiej osoby przy sobie. Nie nie nie. Wytrwałam i tak długo, bo prawie rok. Mimo iż tamtejszy chłopak próbował non stop wzbudzać we mnie zazdrość to uważam że ładny wynik. I dlatego też ponownie w takie coś bym nie brnęła. Co innego jakby nie daj Boże, mój Ukochany PM musiał na parę miesięcy wyjechać, wtedy bym z niecierpliwością na Niego oczekiwała i nie ma tu mowy o jakichś domysłach i niedomówieniach, bo ufam mu i kocham Go ponad wszystko uśmiech

[Nie wiem czemu, ale praktycznie każdy mój post kończy się tym, jak bardzo kocham mojego Dziubka Very Happy Ahh ci zakochani, hihihi Embarassed Very Happy uśmiech ]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vestido
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 74
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 20 Sie 2011, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam w związku na odległość i niestety się skończył... Odległość miała w tym duży udział. Jednakże, jeśli taki związek ma solidne fundamenty, to może się to udać, od razu podam przykład, żeby nie zamotać:
Ktoś z kimś jest i nagle jedna osoba musi wyjechać powiedzmy na studia do innego miasta i tak sobie żyją 3, 4 lata ona tu, a on tam - jeśli byli z sobą przed rozłąką, to ma to szanse, natomiast jeśli zaczęli ze sobą być mimo dzielących ich kilometrów, to może się to rozpaść, choć mówią, że dla chcącego nic trudnego i wszystko ma szanse, ale ja jestem przykładem na to, że nie wszystkim się udaje oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalne info dla rudej_wiewióry Cool.

Otóż, jakoś radę dajemy, jest bardzo ciężko, ale jak już pisałam, czas mi leci szybko:). Jesteśmy ze sobą 1,5r. i oczywiście nie cały czas tkwiliśmy w takiej sytuacji. Teraz akurat się tak złożyło, ale to była nasza świadoma decyzja i tylko na jakiś czas. Mamy wypracowany swój sposób na ta odległośćuśmiech, bardzo dobrze nam to wychodzi. Być może już za kilka miesięcy znowu będziemy razem uśmiechuśmiech.

I jak piszesz, ta odległość wzmacnia nas i nasze uczucie, uświadamia nam jak wielką miłość mamy i nauczyła nas cieszyć się ze wszystkiego, nawet najmniejszych rzeczy, doceniać każdy dzień życia:).
Także takie związki maja szansę, ale tylko jeśli jest to prawdziwe uczucie i jak się wie czego chce. A my jesteśmy pewni, że chcemy przeżyć ze sobą życie, co wobec tych paru miesięcy jest tylko chwilą....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pon 27 Lut 2012, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tęczówka napisał:
Specjalne info dla rudej_wiewióry Cool.

Otóż, jakoś radę dajemy, jest bardzo ciężko, ale jak już pisałam, czas mi leci szybko:). Jesteśmy ze sobą 1,5r. i oczywiście nie cały czas tkwiliśmy w takiej sytuacji. Teraz akurat się tak złożyło, ale to była nasza świadoma decyzja i tylko na jakiś czas. Mamy wypracowany swój sposób na ta odległośćuśmiech, bardzo dobrze nam to wychodzi. Być może już za kilka miesięcy znowu będziemy razem uśmiechuśmiech.

I jak piszesz, ta odległość wzmacnia nas i nasze uczucie, uświadamia nam jak wielką miłość mamy i nauczyła nas cieszyć się ze wszystkiego, nawet najmniejszych rzeczy, doceniać każdy dzień życia:).
Także takie związki maja szansę, ale tylko jeśli jest to prawdziwe uczucie i jak się wie czego chce. A my jesteśmy pewni, że chcemy przeżyć ze sobą życie, co wobec tych paru miesięcy jest tylko chwilą....


Dziękuję :*
No to tylko pogratulować uśmiech Taka wielka miłość to skarb uśmiech i warto ją pielęgnować :*
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Symfonia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 597
Skąd: z Nibylandii

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja i Mój Luby pierwsze 2 lata widywaliśmy się raz na miesiąc (jak dobrze poszło), a najdłuższa przerwa wynosiła 3 miesiące... Potem wcale nie było łatwiej bo wyjechał na pół roku... potem wojsko, poligony ale trwamy. Można to przeżyć choć nie jest łatwo. W sierpniu Nasz ślub, a wrzesień/październik największa próba - jego wyjazd na pół roku. smutny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uuuuuj, to ciężko musi być naprawdę, praktycznie cały czas na odległość...
Chyba dobrze znosisz rozłąkę. Ja do takich osób niestety nie należęsmutny..
Podziwiam Was i życzę wytrwałości:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Symfonia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 597
Skąd: z Nibylandii

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym "znoszeniem" rozłąki raz jest lepiej raz gorzej... Nie potrafię sobie wyobrazić nadchodzącej pół rocznej rozłąki... Tym bardziej, że nie będzie go na święta... Ale jemu wcale nie będzie łatwiej... Musze wytrwać, nie ma rady. Muszę zacisnąć zęby na tyle na ile się da i wierzyć, że wróci cały i zdrowy (jedzie na misję).
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojj to Twój Ukochany jeszcze do tego żołnierzem jest?? To biedna jesteś... Ja bym psychicznie nie dała rady chyba... Mój N nawet jak gdzieś jedzie autem, to się boję, że coś mu się stanie...

Ale dacie radę! Nie ma innego wyjścia!
Trzymam kciuki za Was!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 12 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group