Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zdrowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Czw 30 Lis 2023, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie tak dokładnie na czym polega terapia manualna? Na Alan Med możecie sobie sprawdzić - jak prezentują się takie zabiegi i jakie efekty wam mogą dać. Warto to wiedzieć, jak chcecie zadbać o siebie i wykluczyć różne bóle itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 30 Lis 2023, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno korzystacie z aptek, ja najczęściej zakupy robie w doz, bo mają bardzo dobre ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 111

PostWysłany: Pią 1 Gru 2023, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc przy temacie zdrowia, warto porozmawiać tez na temat witaminy D. Na początek dowiedzcie się jakie jest [url=https://witaminad.apteo.pl/zapotrzebowanie-na-witamine-d/]dzienne zapotrzebowanie na witaminę D]/url] oraz jak prawidłowo ją suplementować. Ta wiedza pomoże zadbać o siebie, Twoje zdrowie i samopoczucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Sob 9 Gru 2023, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zastanawiałem się, do kogo się zwrócić w sprawie leczenia kręgosłupa, i dowiedziałem się, że CM Gamma w Warszawie (ul. Broniewskiego 3) oferuje profesjonalną diagnostykę. Ciekawi mnie, czy ktoś z was miał doświadczenie z leczeniem w tym miejscu. Chętnie poznam wasze opinie na temat tej placówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Sro 27 Gru 2023, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacyjnym miejscem w którym znajdziesz wiele skutecznych środków na potencję bez recepty jest https://potencja.net.pl/ W ich asortymencie znajdziesz wyłącznie sprawdzone i bezpieczne tabletki oraz żele na erekcje od uznanych producentów. Wybierz interesujący Cię produkt i zamów go online z gwarancją dyskrecji i szybkiej dostawy. Jest to na prawdę super rozwiązanie tym bardziej że posiadają coś zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Czw 28 Gru 2023, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Poszukuje sklepu z CBD. Zależy mi na dostępie do rzetelnych informacji na temat składu oraz pochodzenia oferowanych produktów. Cenię profesjonalizm obsługi klienta i gwarancję jakości. Proszę o polecenia sklepów, które spełniają te kryteria, aby móc świadomie dokonać zakupu. Dziękuję za wszelkie wskazówki i rekomendacje. Co sadzicie o tej ofercie https://www.allecco.pl/masci-konopne-cbd.html ? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Nie 31 Gru 2023, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam, że miałam w ostatnim czasie do zakupienia większą ilość leków i nie ukrywam, że zależało mi na dobrych cenach. Okazało się, że w tym momencie najtańszą apteką jest DOZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2022
Posty: 20

PostWysłany: Nie 31 Gru 2023, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim ruch, o tym jak jest on ważny w każdym wieku możecie przeczytać na stronie phamily.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Wto 2 Sty 2024, 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Wyszukuję informacji na temat placówek medycyny estetycznej. Zależy mi na znalezieniu renomowanych klinik, które oferują szeroki zakres zabiegów. Czy ktoś może polecić miejsca, gdzie można liczyć na profesjonalną opiekę i bezpieczne procedury? https://www.e-planner.pl/dlaczego-warto-zdecydowac-sie-na-plastyke-powiek/ co sądzicei o info na tej stornie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 305

PostWysłany: Wto 2 Sty 2024, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęstsze objawy chorobowe zaczynają się od zatkanego nosa, uporczywego kichania i kataru. Co zrobić w takiej sytuacji i jakie są tak właściwie etapy kataru? To wszystko można znaleźć na internecie, a jeśli będziesz szukać preparatu, który przyniesie Ci ulgę - polecam wodę morską APTEO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Następny
Strona 31 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group