Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zdrowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Nie 26 Cze 2022, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo czytałam na temat morsowania. Podobno wpływa to pozytywnie na organizm na różnych płaszczyznach. Zaczęłam nawet w necie szukać sprzętu do tego. Na https://www.surfshop.pl/buty-do-morsowania są np. fajnej jakości buty do morsowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 199

PostWysłany: Pon 27 Cze 2022, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz dbać o swoje zdrowie i to naturalnie to polecam zażywać pierzga pszczela https://smakitucholi.sklep.pl/pszczela-apteka/pierzga-pszczela . Pierzga jest dobra na przewlekłego zapalenia wątroby, przewlekłego zapalenia migdałków, przy schorzeniach kardiologicznych, niedokrwistości wynikającej z niedoboru żelaza, przy schorzeniach jelit i żołądka przy chorobach związanych z prostatą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Pon 4 Lip 2022, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli przeziębisz się i dopadnie cię katar oraz zatkany nos to rozwiązaniem będzie Nasic. Jest to spray na katar który szybko udrożni nos oraz pozytywnie wpłynie na błonę śluzową. Koszt zakupu niewielki więc w domowej apteczce powinien go mieć każdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Wto 5 Lip 2022, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie problemy z nadżerką szyjki macicy to mogę polecić wam nadżerka przyczyny . Tutaj dowiecie się bardzo wielu informacji na ten temat, artykuł jest naprawdę przydatny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pią 8 Lip 2022, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz wykonać USG w stolicy to polecam odwiedzić tą klinikę https://www.gabinetusg.com.pl/kontakt/ gdzie wykonasz większość takich badań ale także masz fachowe doradztwo specjalistów z wielu zakresów. Dzięki temu dostaniesz poprawną diagnozę i pokierują twoim leczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Pon 11 Lip 2022, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno pomoże Tobie lekarz rodzinny Białystok: http://www.cmryska.pl/lekarz-rodzinny-w-bialymstoku/ . Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tej poradni lekarskiej. Myślę, że żaden problem także aby uzyskać u nich teleporadę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W trakcie covidu, a także po nim, wiele osób ma problemy z apetytem. Bardzo ważne jest jednak to, aby organizm wspierać - dlatego poczytajcie o nutridrinkach Fresubin i Nutrica . Można zakupić je w aptekach DOZ w świetnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, iż miałem spore problemy z urazem ręki po wypadku samochodowym. Nie wiedziałem, gdzie szukać pomocy. Udało mi się na szczęście znaleźć ofertę CM Gamma, gdzie znalazłem odpowiednią pomoc. Moim zdaniem to świetne Centrum Medyczne uśmiech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Nie 17 Lip 2022, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie problemy z łuszczyca to najlepszym wyborem będzie jednak https://hermzlabs.pl/products/healpsorin-cream-50ml . Dzięki niemu nareszcie odczułam ulgę, krem bardzo dobrze nawilża skórę także u mnie spisał się super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamaika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 90

PostWysłany: Nie 17 Lip 2022, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nutridrinki to świetna sprawa, nie tylko przy chorobie ale również kiedy mamy mniej siły, więcej stresu i gorszy apetyt, sama czasem sobie kupuję, właśnie w doz mają najlepsze ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 14 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group