Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wino - jakie podać gościom na weselu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mysia-gacuś
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 70

PostWysłany: Sro 28 Maj 2008, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dianicho napisał:

my u siebie rozwiazanie mamy takie - zero piwa - wodka i wino, ale czynny bedzie barek gdzie kazdy wedle uznania i za oplata (kazdy za siebie) bedzie mogl zamowic alkohol..
moze to bedzie niesprawiedliwe bo koszty sam gosc bedzie musial poniesc


zgadzam się z Tobą dianicho zero piwa Very Happy u mnie do obiadu bedzie winko a potem wódeczka i też bedzie barek czynny jakby ktos miał ochotę na cos to sobie kupi i wcale to nie jest sprawiedliwe że gość sam będzie musił zapłacić bo tam gdzie mamy wesele kierowniczka nam mówiła że to jest najlesze rozwiązanie bo kiedyś miała wesele gdzie goście zamawiali na koszt Młodych i nabili rachunek na około 2000 złotych Exclamation
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 28 Maj 2008, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie tego sie obawialismy i zastrzeglismy w umowie ze nie bedziemy ponosili kosztow zamowien w barku, a zeby nie bylo nieporozumien - na wkladkach o weselu zapisalismy ze poza alkoholem wystawionym na stolach, czynny bedzie w trakcie wesela bar, i jakos to ladnie ujelismy ze za zamowienia w nim gosc placi indywidualnie, ze para mloda kosztow nie ponosi - wydaje mi sie ze to wazne, zeby pozniej nie bylo sytuacji ze ktos na weselu bedzie chcial kupic na koszt mlodych, bar powie nie i gosc zawiedziony odejdzie od baru bo nie wiedzial ze bedzie platne dodatkowo i nie wzial pieniedzy czy cos - jasno podkreslilismy to i powinno byc ok uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
k_s7
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 150
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon 9 Cze 2008, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój kuzyn w tamtym roku zrobił tak samo czyli na stołach wódka a w barze można było kupić piwo Very Happy a u mnie będzie tak że kupie 2 kegi piwa i każdy z gości będzie mógł się napić jednak to piwko jest przeznaczone głównie na drugi dzień żeby kaca leczyć Very Happy a poza tym mój przyszły mąż jak sie napije 4 kieliszki to ma dość tzn. umiera przez następne 2 dni Evil or Very Mad ma taki żołądek który nie cierpi alkoholu w postaci czystej wódki wiec pewnie w dniu ślubu będzie piwko pił, wiem może że to dziwne ale wole żeby tak było niż żeby zniknął spać na własnym weselu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Czw 19 Cze 2008, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę miała wódkę i adwokat:)Bo u mnie w rodzinie wina nie piją,a za piwem też nikt nie przepada.I doszliśmy z mamą do wniosku,że dla tych którzy wódki nie lubią to będzie adwokat:)Ja jestem do tego adwokatu jako pierwsza:)oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Czw 19 Cze 2008, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my podjęliśmy decyzję , że na weselu będzie wódka i wino, no i być może jakiś koniaczek, a na poprawiny damy piwo. u mnie to będzie atrakcja, bo w moich stronach to nie jest popularne.
mam jeszcze pytanie jak liczycie ilość alkoholu na wesele? 0,5 litra na głowę? bo nam tak mniej więcej wyszło na dwa dni 150 butelek wódki, 30 butelek wina. no i na te poprawiny tak dodatkowo to piwo 30-50 litrów beczkę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Czw 19 Cze 2008, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam 0,5 litra na głowęuśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maya
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 55

PostWysłany: Sro 2 Lip 2008, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale chyba nie wina pol litra na glowe ?
tak to wodke sie liczy
z wien mjest problem u mojej siostry byly 4 kartony biaklego tyle samo czerwonego zostalo ale nei nadmiar a istone chyba to e bylo ok 130 osob
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiulaK1984
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2008
Posty: 14
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 2 Wrz 2008, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też liczymy o,5 l na głowę wódki. Na weselu przewidujemy ok 70-75 osób, więc do obiadu kupimy około 20-30 butelek wina ( mało osób z naszej rodziny je pije, ale dla jakiegoś smaku i elegancji powinno być na stole). Co do piwa - to barek odpada, jak również odpada beczka. Poznieważ mamy ślub pod koniec lipca- nie chcemy aby goście mieszali trunki, ponieważ upalna pogoda plus wymieszany alkohol nie wróży nic dobrego uśmiech. Mamy zamiar kupić skrzynke piwa ( może dwie), która będzie schowana i w razie gdyby znalazła się osoba preferująca tylko piwo, będziemy mieli ją czym poczęstować. Nie mamy poprawin, więc nie musimy kupować wiecej Cool . Myślę, że powinno być ok.
_________________

25 lipiec 2009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Sro 3 Wrz 2008, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z tego samego względu nie będziemy w ogóle kupować piwa, wina chyba też nie
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sro 3 Wrz 2008, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałam na weselu wódkę i winko. mieliśmy 30 butelek wina i wszystko zeszło! aż bałam się, że zabraknie. ale wszystko na szczęście było ok:) nie było żadnego mieszania alkoholu i rewelacji z tym związanych;)
Na poprawinach natomiast zaserwowano także piwko i to też był dobry pomysł, bo ładnie zeszło.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 3 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group