Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

żal do teściów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 107, 108, 109  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech czek wypiszą na pewno się zmieści buhahahaha

a to na poprawienie humoru uśmiech


http://www.maxior.pl/film/126245/Ukryta_kamera_Pomoc_pannie_mlodej
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheeh, dobry ten filmik oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murphy napisał:
Bazia napisał:
Półtora roku temu teściowa zadeklarowała pomoc finansową w związku z weselem, Tydzień temu obwieściła, że dorośli jesteśmy i powinniśmy radzić sobie sami..... do wesela 4 miesiące:(


To u mnie jest wręcz odwrotnie, powiedzieliśmy teściom i moim rodzicom, że chcemy sami sobie opłacić wszelkie koszta (nie chcieliśmy potem wysłuchiwać, że np. ktoś nam dał a my tak się odwdzięczamy). Zresztą, są to tak wysokie kwoty, że nie chcę jeszcze nimi obciążać rodziców. Moi rodzice zrozumieli, zaproponowali że chociaż wyprawią mnie (suknia, buty, bielizna, biżuteria, fryzjer itp.) do ślubu, mama też zna jakąś fajną cukiernię i chce tam zamówić ciasta, tort i inne słodkości. Rodzice chcą też pomóc w opłaceniu noclegów mojej rodziny.
Tłumaczyliśmy to wszystko teściowej, mój M powiedział że jeżeli chcą nam pomóc to może alkohol i napoje kupią i opłacą noclegi jego rodziny.
Teściowa zareagowała dla mnie w dość szokujący sposób, stwierdziła (niestety nie miała odwagi aby powiedzieć mi to prosto w twarz), że nie podoba jej się że jej dziecko jest wykorzystywane finansowo Shocked i że ona porozmawia sobie z moimi rodzicami.... Usilnie chce wymusić spotkanie z moimi rodzicami aby omówić jak zostaną podzielone pomiędzy nich koszty wesela.
Nie przyjmuje do wiadomości, że co prawda kredyt będzie na M, ale będziemy spłacać go razem, głucha jest także na informację że już odłożyliśmy sobie część pieniędzy...

Obawiam się, że relacje swatów nie ułożą się, bo moi rodzice nie należą do takich, którzy pozwolą sobie na rozstawianie ich po kontach i to we własnym domu.

i słusznie. sorry, ale skoro Wy chcecie sami opłacić wesele i to była wasza decyzja to teściowa nie powinna się wtrącać i wymuszać, by Twoi rodzice coś finansowali. chce - niech da. nie chce, nie podoba jej się - niech nie daje i zostawi to tak jak chcecie. dziwi mnie postawa niektórych ludzi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 10 Maj 2009, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki Miss, dokładnie tak samo myślę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Botica napisał:
Sasetka no to ja trzymam kciuki za dzidziusia uśmiech


Trzymaj trzymaj lol a my będziemy dokonywali starań aby się udało Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="KiSe"

a to na poprawienie humoru uśmiech


http://www.maxior.pl/film/126245/Ukryta_kamera_Pomoc_pannie_mlodej[/quote]

bardzo przyjemny... ten Pan Młody taki byczek, że się nie dziwię minom facetów w krzaczkach Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze no i znowu wszystko musi być naj naj naj ....
Eh ja nie robie wesela dla szpanu przed sąsiadami i rodziną wykrzyknik!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Sob 16 Maj 2009, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to tak jak u mnie... Confused musi być to, musi być tamto, to musi być takie, tego musi być duuużo - bo inaczej wszyscy będą mówić, że impreza była do bani - rozumowanie mojego teścia...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pon 18 Maj 2009, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Się ostatnio zdenerwowałam. Zgadnijcie na kogo?... Ehh... Łukaszowi kazałam pokazać listę gości (z jego strony) jego rodzicom, żeby potem nie było, że nie wiedza kogo chcemy zaprosić. To zaczęli wymyślać, że to za dużo osób, że ile to będzie kosztować, że może by mniejsze wesele, że nocleg albo transport im trzeba załatwić (jakbyśmy o tym nie wiedzieli)... Kurcze powiedzieli, że nam dadzą kasę obojętnie jakie ono nie będzie. Nie chcą dać - niech powiedzą to się prosić nie będziemy. Szczególnie, że nie jest u niego tak strasznie dużo osób, bo chyba ok 35... (z mojej strony jest 45). Jak mnie takie coś denerwuje... W sumie to na tej liście jest jego chrzestna i chrzestny z rodzinami, ze 2 ciocie i kilku znajomych. A że nie chcemy zapraszać samych "starych" to chyba nikogo nie powinno dziwić.

Ja się wkurzyłam, bo już wcześniej byłam zdenerwowana czymś innym, a Ł. jeszcze zaczął coś mówić, że on nie wie co im powiedzieć. To mu powiedziałam, że jak chce się z nimi zgadzać to niech zaprosi tylko ich będzie najtaniej, a z mojej strony i tak będzie tyle osób ile ma być.

Potem jeszcze coś gadaliśmy, bo on był u nich a ja miałam jechac na wycieczkę szkoleniową z kursu do Pragi, to mi powiedział, że jego mama mu powiedziała coś w stylu "No ona się wozi i zwiedza a Ty musisz w robocie siedzieć". No ja kiedyś nie wytrzymam. Przeciez jakbym tam tylko dla przyjemności jechała to chyba z nim a nie sama....
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pon 18 Maj 2009, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Be@tka po diabła on Ci to powtarza? i tak nic nie zrobisz a tylko niepotrzebnie się denerwujesz. Mój Ł. mówi tylko jak musi i dobrze, bo jak raz maila od jego taty przeczytałam to o mało zawału nie dostałam-ja bym się tak o najgorszym wrogu nie wypowiedziała.
a co do gości też narzekają ale jeszcze kilka osób im się przypomniało jak im listę wysłaliśmy, ale mnie to już nie rusza, z mojej strony nikogo nie zamierzam wykreślać, tylko mnie denerwuje gadanie w stylu po co Wam wesele lepiej sobie gdzieś pojedźcie albo odłóżcie na dom, całe szczęście mój Ł się ze mną zgadza, że i tak będziemy jeździć, dom w końcu też kupimy a to jedyna taka szansa w naszym życiu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 107, 108, 109  Następny
Strona 83 z 109

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group