Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

żal do teściów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 107, 108, 109  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2008, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbyt dobrze go znam, żeby myśleć że rodzice są ważniejsi.. to taki typ człowieka - jest bardzo zamknięty w sobie, jak ma problem sam się z nim gryzie a ja muszę za język go ciągnąc.. i chyba w dzieciństwie sam sobie radził właśnie w ten sposób, nie wiem czy u nich rozmawiało się co on i kiedy czuje, a u mnie tak...

miałam do niego żal, ale widząc podejście teściów nie wiem czy sama miałabym dosyć zadowalania kogoś i nie olałabym sprawy..
teraz powiedział że slub bierzemy za ich zgodą albo bez niej...
ja kolejny raz nie dam się zwodzić, a może go usprawiedliwiam, ale uważam że jego wiek też jest przyczyną - faceci wolniej dojrzewają, a on jeszcze 21 lat nie skończył... ja już czuję się dorosła, dojrzalsza, ale w nim siedzi jeszcze wielki dzieciak.. ale mama mi mówi, znając trochę już bartka - że wydorośleje, że już widzi jak inaczej podchodzi do wszystkiego, że "mężnieje" Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2008, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro on sam stwierdził, że na rodziców się oglądać nie będzie to Ty też olej podejście jego rodziców \m/ nie daj im tej satysfakcji, że zepsują Ci radość z przygotowywań uśmiech najważniejsze, że Bartek jest po Twojej stronie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2008, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dianicho jak tak piszesz o swoim Bartku to zupełnie jak by to o moim było. Też jest Bartek. Chyba coś jest w tych imionach, bo charakterki podobne mają... uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Pon 28 Kwi 2008, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja troszkę z innej beczki. To T. ma żal do mojej mamy, że za bardzo wrąca się w nasze życie. Tzn. co do przygotowań do ślubu, to rodzicom z obu stron na razie nie można nic poważnego zarzucić. Chodzi o sposób w jaki mama mnie traktuje. T. boi się, że po ślubie tez tak będzie. A ja jestem mało asertywna i nie potrafię często się przeciwstawić. Zawsze to ja musiałam ustępować i teraz trudno mi się zmienić.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2008, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

więc może po ślubie nabierzesz pewności siebie i będziesz potrafiła się przeciwstawić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2008, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będę musiała, bo wtedy mąż będzie najważniejszy. Wiem do czego prowadzi wtrącanie się do małżeństwa rodziców i jeśli ich słowo jest ważniejsze od słów drugiej połówki. Coś takiego doprowadziło prawie do rozpadu małżeństwa moich rodziców.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Czw 1 Maj 2008, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj tak.. nie można pozwolić, żeby ani mama, ani teściowa wtrącały się do młodych.. przecież to jest życie dwojga dorosłych ludzi, a nie ich mam i to oni muszą nauczyć się sami żyć. być może sugestie i pomysły mam mogą być dobre , ale mimo wszystko uważam, że lepiej popełnić błąd i mieć pewność, że to była samodzielna decyzja niż czuć, że ktoś próbuje decydować za Ciebie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 2 Maj 2008, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
skoro on sam stwierdził, że na rodziców się oglądać nie będzie to Ty też olej podejście jego rodziców \m/ nie daj im tej satysfakcji, że zepsują Ci radość z przygotowywań uśmiech najważniejsze, że Bartek jest po Twojej stronie uśmiech


masz rację Miss, postaram się tak robić uśmiech dziękuję za wsparcie uśmiech

becia napisał:
Dianicho jak tak piszesz o swoim Bartku to zupełnie jak by to o moim było. Też jest Bartek. Chyba coś jest w tych imionach, bo charakterki podobne mają... uśmiech


Beciu, zawsze możemy się dzielić doświadczeniami w takim razie uśmiech w kupie raźniej uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 2 Maj 2008, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar napisał:
Będę musiała, bo wtedy mąż będzie najważniejszy. Wiem do czego prowadzi wtrącanie się do małżeństwa rodziców i jeśli ich słowo jest ważniejsze od słów drugiej połówki. Coś takiego doprowadziło prawie do rozpadu małżeństwa moich rodziców.


powoli Agbar uda Ci się uśmiech moja przyjaciółka też jest osobą mało asertywna i wiem, ile pracy ją kosztuje odmawianie, i bycie stanowczą, ale powoli uda się - a według mnie okazja jaką jest ślub i stworzenie nowej rodziny pomoże Ci uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 4 Maj 2008, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
masz rację Miss, postaram się tak robić uśmiech dziękuję za wsparcie uśmiech

Wink

a nad moją głową zbierają się czarne chmury... pokłóciliśmy się z Jackiem, dość poważnie... chodzi o to, że mam kilka egzaminów do zaliczenia, a przez tą chorobę w ogóle nie jestem w stanie. jak można cokolwiek zaliczyć, gdy najczęściej czujesz się tak źle, że nie możesz ruszyć się z łózka, masz non stop gorączkę, bóle jajnika nie przechodzi i wymioty i nic z branych środków nie pomaga?? \m/ więc... postanowiłam odpuścić, choć raz zrobić tak jak uważam za słuszne, bo czuję że nie dam rady, i pozostać z tym co do twej pory mam. jutro rano mam się stawić w trybie pilnym do ginekologa (tak usłyszałam wczoraj na pogotowiu) i to też koliduje z jednym egzaminem. mam do wyboru: egzamin albo lekarz. wybrałam lekarza...a Jackowi się to nie podoba. jeszcze mamusia go napuściła i wyszło na to, że mam iść na egzamin, a do lekarza w późniejszym terminie. no jasne, egzamin ważniejszy od mojego zdrowia.... tylko, że ja przed teściową się tłumaczyć nie bd ze swoich decyzji Evil or Very Mad a Jackowi powinno bardziej zależeć na moim zdrowiu i temu, żeby nic mi się nie stało. aż go nie poznaję Shocked ja mu mówię, ze to coś na jajniku się powiększyło i strasznie boli, a on na to, że umierająca przecież nie jestem.... nie do wiary....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 107, 108, 109  Następny
Strona 2 z 109

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group