Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nadmierna potliwość

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Wto 1 Wrz 2020, 8:47    Temat postu: Nadmierna potliwość Odpowiedz z cytatem

Mam 30 lat od ponad roku mam poważny problem a mianowicie pocę się pod pachami tak że są dni że czuję jak kapie mi z pach . NIC już nie pomaga nawet specjalne preparaty które są dostępne bez recepty , obecnie zażywam leki uspakajające ponieważ jestem osobą dość nerwową ale też nie wielki rezultat Kiedyś przeszłam silną depresję brałam antydepresanty od lekarza , ale odstawiłam po trzech miesiącach czy to może mieć związek z tym poceniem nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu, mimo że zawsze miałam nerwowe życie
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Wto 1 Wrz 2020, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele możliwości
zmiana ubrań na te z naturalnych przewiewnych materiałów
stosowanie blokerów
jak rownież botoks....

Sama zdecydowałam się na ten ostatnio sposob, po prostu nic nie pomagało. Blokery nie dawały dostatecznego działania, tak wiec doszłam do wniosku, ze nie bede się niepotrzebnie męczyła.

Robiłam w Instytucie Bielenda:
https://instytut.bielenda.pl/

Najlepszy gabinet w Krakowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Czw 16 Gru 2021, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biuro wirtualne https://optioffice.pl/biuro-wirtualne w którym w pełni dbamy o potrzeby przedsiębiorców skupiając się na tym ,aby ułątwić im pracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group