Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie ćwiczenia na odchudzanie pół roku przed ślubem?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moniszkarad
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon 31 Sie 2020, 19:35    Temat postu: Jakie ćwiczenia na odchudzanie pół roku przed ślubem? Odpowiedz z cytatem

Witam, za pół roku przed nami wielki dzień. Kupiłam piękną suknię ślubną lecz mniejszą o jeden rozmiar bo była jedyna w salonie. Postanowiłam sobie, że schudnę nieco i zrzucę z brzuszka. Jakie ćwiczenia polecacie? Czy wierzycie w hipnozę na odchudzanie? Słyszałam, że hipnoza działa na psychikę człowieka, wycisza i pomaga wyzbyć się problemów, których stres powoduje niekiedy tycie Very Happy co o tym sądzicie? To dla mnie jakaś czarna magia Very Happy Podzielcie się sposobami na szybkie i zdrowe odchudzanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jade43
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 23 Kwi 2021, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto zapoznać się również z geinerami. Dobry gainer dostarcza wszystkie niezbędne składniki, które są potrzebne do funkcjonowania organizmu. Stanowią więc świetne uzupełnienie codziennego menu sportowca, którego celem jest zbudowanie masy mięśniowej. Odżywka dostarcza łatwo przyswajalne aminokwasy - składniki wchodzące w skład białek, a które stanowią element budulcowy mięśni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Wto 1 Cze 2021, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może trochę https://tribesquad.pl/treningi/krav-maga-mikolow/ ? :- D Przyda się też po ślubie. :- DDD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yrussel
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 8 Cze 2021, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla osób zainteresowanych budowaniem masy mięśniowej najlepszym wyborem będą białka zwierzęce. Jeżeli jednak ze względów osobistych zdecydujemy się na zamiennik roślinny, warto mieć na uwadze, że tego rodzaju izolatu musimy spożyć więcej, aby uzyskać podobne rezultaty. Sprawdźcie te odżywki https://www.trec.pl/odzywki-i-suplementy/special-forces/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
regina112
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 63

PostWysłany: Wto 8 Cze 2021, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że skuteczną formą na zgubienie zbędnych kilogramów byłaby bieżnia. Jeśli szukacie czegoś sprawdzonego to zajrzyjcie na stronę https://www.ceneo.pl/Bieznie_treningowe/p:Matrix.htm. Bieżnia matrix z pewnością spełni wasze wymagania i będzie inwestycją na bardzo długi czas. Bieżnie posiadają mnóstwo funkcji, które można bardzo intuicyjnie dopasowywać do własnych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bazyli
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 102

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ćwiczenia tego typu http://naturica.pl/co-robic-aby-miec-plaski-brzuch-i-ksztaltne-posladki-dieta-cwiczenia-rolowanie/ ? Do tego unikać fastfoodów i innych niezdrowych przekąsek, pić dużo wody i powinno się udać. Trzymam kciuki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joey.considine
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Cze 2021
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Cze 2021, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad detoksem. Czy to dobry pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Moon
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią 11 Cze 2021, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam trening interwałowy, wystarczy 20 minut dziennie, a tłuszcz leci

--
kolczyki stal chirurgiczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reva
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie 13 Cze 2021, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też interwały bardzo pomagały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Nie 1 Sie 2021, 15:24    Temat postu: aminokwasy Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepszą metodą na odchudzanie są ćwiczenia i postawienie na bardzo dobre aminokwasy z https://7-nutrition.com/kategoria-produktu/aminokwasy/ . Jak dla mnie działanie tego produktu jest rewelacyjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group