Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 336, 337, 338, 339, 340  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Czw 18 Sie 2022, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W październiku wychodzę za mąż i zastanawiam się nad skorzystaniem z cateringu dietetycznego. Chciałabym trochę schudnąć i już od jakiegoś czasu myślałam o diecie, a wczoraj trafiłam na stronę: https://www.topspozywcze.pl/kody-rabatowe/kody-rabatowe-love-catering/ i znalazłam tam kody rabatowe Love Catering. To nie mógł być przypadek! Very Happy Myślicie, że na takiej diecie uda mi się schudnąć jakieś 5-8 kilogramów przez 1,5 miesiąca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Czw 25 Sie 2022, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przełom w odchudzaniu - koniecznie zapoznaj się z artykułem https://www.reper.pl/balonowa-dieta-zoladkowa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Czw 13 Paź 2022, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby zmienić nawyki żywieniowe. No i na pewno jestem na dobrej do tego drodze, bo mam wykupiony jadłospis z https://foodmedcentrum.pl i dzięki nim przygotowuję sobie zdrowe posiłki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janekkowalski
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Paź 2022
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13 Paź 2022, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deficyt kaloryczny dużo może zdziałać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AniaSyp87
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sty 2020
Posty: 2

PostWysłany: Wto 18 Paź 2022, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to jest raczej potrzebny coaching dietetyczny w Poznaniu, bo ciężko mi się przyzwyczaić do nowych nawyków żywieniowych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciah
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Paź 2022
Posty: 64

PostWysłany: Sro 19 Paź 2022, 11:24    Temat postu: v Odpowiedz z cytatem

a czy ktoś z was zna jakis program do ukladania diety tak żeby samemu sobie zaplanować? coś takiego by mi się przydało bo mam przez dietetykawyliczone kalorie i makroskładniki ale samemu to nie jest do ogarnięcia niestety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prosta
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Czw 15 Gru 2022, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku odchudzanie było możliwe tylko przy pomocy cateringu dietetycznego od firmy Light Catering, ponieważ sam nie jestem w stanie samodzielnie szykować posiłków czy robić wyszukanych zakupy z listy przygotowanej przez dietetyka. Nie mam ani czasu, ani chęci dlatego catering dietetyczny to było jedyne rozwiązanie. Light Catering oferuje bardzo smaczne i zdrowe posiłki, dzięki którym spada mi waga i czuję się naprawdę doskonale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 22 Gru 2022, 1:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś z was szuka naprawdę porządnego dietetyka, który oferuje konsultacje online, to zdecydowanie mogę wam polecić ten gabinet https://projektzdrowie.info . Sam miałem przyjemność skorzystać z ich usług i nie zawiodłem się. Gołym okiem widać, że są to doświadczeni profesjonaliści w tej branży. Możecie u nich skorzystać z bezpłatnej pierwszej konsultacji.
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eweczq2
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Sty 2023
Posty: 11

PostWysłany: Wto 3 Sty 2023, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z najbardziej obiecujących przełomów w odchudzaniu jest dieta ketogeniczna. Ta nisko-węglowodanowa dieta wysokotłuszczowa zyskuje na popularności wśród dietetyków ze względu na swoją zdolność do szybkiej i skutecznej utraty wagi.

Dieta ketonowa działa poprzez wprowadzenie organizmu w stan ketozy. Dzieje się tak, gdy organizm jest pozbawiony węglowodanów i zamiast tego zaczyna spalać tłuszcz. Kiedy jesteś w ketozie, organizm łatwiej rozkłada tłuszcz i produkuje ketony, które mogą być wykorzystane do produkcji energii.

Kolejnym ważnym przełomem w odchudzaniu jest okresowy post. Ten rodzaj diety obejmuje naprzemienne okresy jedzenia i postu. Chodzi o to, że poszcząc przez pewien czas, organizm będzie w stanie wykorzystać zgromadzoną energię, co spowoduje utratę wagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bella91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 75

PostWysłany: Wto 17 Sty 2023, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odchudzam się od końca grudnia i z każdym dniem jest mi coraz łatwiej. Moim ostatnim odkryciem jest serek wiejski - https://prozdrowotni.pl/serek-wiejski No mogłabym jeść go na okrągło Very Happy Jest pyszny, fajnie podbija białko i można jeść go na wiele sposobów. Spróbujcie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 336, 337, 338, 339, 340  Następny
Strona 337 z 340

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group