Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 335, 336, 337, 338, 339  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sob 16 Lip 2022, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna, ale chyba jeszcze ważniejsze jest odpowiednie i zdrowe odżywianie, a to u Polaków bardzo kuleje. Można zamówić dla siebie i rodziny catering dietetyczny z Wrocławia https://lookfit.pl/ Widziałam, że mają ciekawą ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baroninsa
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lip 2022
Posty: 8

PostWysłany: Wto 19 Lip 2022, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio przytyłam zamiast chudnąć... Ech, ciężki żywot grubaska oczko Ale jestem pozytywnie nastawiona. Dam radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zoila81
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lip 2022
Posty: 1
Skąd: Kruklanki

PostWysłany: Sro 20 Lip 2022, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie to dobra rzecz. Gubiąc nadmierne kilogramy zyskujesz zdrowie, energię i siły. Warto zacząć od zrezygnowania ze słodyczy i w ogóle cukru, niezdrowego jedzenia, a zamiast tego dużo się ruszać. Odchudzanie to niełatwy proces, ale warty wysiłku.
_________________
wczasy odchudzające
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 21 Lip 2022, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym wyborem będzie cjc 1295 https://purelab.pl/cjc-1295-5mg-p-4.html . Bardzo dobrze wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej także jak dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie. Dodatkowo można też zyskać Kod rabatowy: START20 <- 20zł rabatu na pierwsze zakup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Czw 28 Lip 2022, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie wszelkie informacje na temat siłownie zewnętrzne , które są doskonałym rozwiązaniem dla osób dbających o sylwetkę. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 55

PostWysłany: Czw 11 Sie 2022, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj trafiłam na bardzo fajny blog dla dietetyków. Chyba zacznę tam częściej zaglądać. Można znaleźć tam wiele ciekawych i smacznych przepisów - idealnych na dietę. Ja nie zawsze mam pomysł co ugotować i zawsze chętnie korzystam z takich przepisów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 13 Sie 2022, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli na poważnie myślisz o diecie to polecam Ci umówić się na konsultację z https://projektzdrowie.info, pierwsza jest bezpłatna. Firma oferuje pomoc również osobom zmagającym się z różnymi chorobami. Każdy jadłospis na diecie przygotowuje wykwalifikowana kadra dostosowując go bezpośrednio pod Ciebie, bez konieczności dodatkowej suplementacji. Ich gabinety dietetyczne zlokalizowane są w całej Polsce, więc możesz zdecydować czy wolisz odbyć wizytę stacjonarnie czy online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Nie 14 Sie 2022, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze też można postawić na cjc 1295 . Szczerze mówiąc ja jestem bardzo zadowolona z jego działania, dodatkowo dobrze też wpływa na utratę tkanki tłuszczowej. Mogę polecić wam też Kod rabatowy: START20 <- 20zł rabatu na pierwsze zakupy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fwest
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 17 Sie 2022, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie to przede wszystkim sport i zdrowa dieta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tolas002
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 23

PostWysłany: Czw 18 Sie 2022, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o odchudzanie to ja bardzo długo zabierałam się do tego tematu ponieważ bałam się tych wszystkich diet że nie będą mi żadne posiłki smakować. Przeczytałam na szczęście na stronie https://zomerska.pl/dieta-odchudzajaca-jaki-jadlospis-wybrac/ informacje jak dobrać odpowiedni jadłospis. Jestem bardzo zadowolona i polecam wam do nich zaglądnąć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 335, 336, 337, 338, 339  Następny
Strona 336 z 339

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group