Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 330, 331, 332 ... 338, 339, 340  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 13 Gru 2021, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosowanie suplementów jest bardzo ważne, ale zanim co kolwiek się weźmie, to warto mieć o tym pojęcie. Ja od dłuższego czasu korzystam z informacji zawartych na blogu https://www.brzezinscytrenuja.pl/mass-extreme-dzialanie-opinie-cena/ i są one dla mnie bardzo przydatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Czw 16 Gru 2021, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta to sprawa, która wcale nie jest oczywista. Nie ma jednej dobrej odpowiedzi, na jaka to dieta jest najlepsza, bo to, co będzie działać u jednej osoby u innej nie przyniesie żadnego efektu. Warto zatem w takiej sytuacji prosić o pomoc kogoś, kto zna się na tym lepiej od nas . Ja od siebie mogę polecić Instytut Zdrowia Sofra http://sofra.com.pl/dieta-warzywno-owocowa/ to tam zajęto się moja dietą kompleksowo. Dostałam przepisy z diety Dąbrowskiej i odkąd w ten sposób się odżywiam moja waga i ogólny stan zdrowia się poprawiły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Nie 19 Gru 2021, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno dieta nie musi polegać na samych wyrzeczeniach i głodówce. Przykładowo dieta pudełkowa Gdańsk to doskonała opcja dla wszystkich co chcą schudnąć i co chcą zadbać w pełni o swoje zdrowie. Jest ona smaczna i sycąca, także naprawdę super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sro 29 Gru 2021, 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj liczy się przede wszystkim zdrowe odchudzanie. Ja uważam, że jeśli macie możliwość, by skorzystać ze zdrowych sposobów, to koniecznie na nie postawcie. Wiem, że wiele osób zastanawia się nad tym, jak schudnąć po świętach i czuję, że sposobów jest sporo. Grunt to mieć odpowiednią dyscyplinę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1278

PostWysłany: Sob 1 Sty 2022, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamierzacie się odchudzać? Dużym ułatwieniem w zrzucaniu zbędnych kilogramów jest dieta pudełkowa. Polecam Wam https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/tarnów , posiadają atrakcyjną ofertę. Sam korzystam z ich cateringu od dłuższego czasu i jestem zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlgaO
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro 5 Sty 2022, 23:22    Temat postu: Odchudzanie to temat rzeka... Odpowiedz z cytatem

Wiele z nas chciałoby móc schudnąć od tak, szybko i przyjemnie. Niestety, tak się nie da. Zawsze bowiem są jakieś wyrzeczenia, którym musimy stawić czoła. Zaczynając od pilnowania tego co jemy, poprzez różne diety, aż do stosowania suplementów diety. Każda z nas chciałaby poznać odpowiedź na pytanie jak szybko schudnąć. W internecie możemy znaleźć całą masę diet, porad, złotych środków. Pytanie, jak się w tym wszystkim odnaleźć...?
_________________
Sport to zdrowie. W szczupłym ciele zdrowy duch. Odchudzanie to temat rzeka. Każda z nas chciałaby przecież wiedzieć jak szybko schudnąć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sob 8 Sty 2022, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem w stanie przygotować sobie na czas posiłków dietetycznych. Dzień mam tak zabiegany, że jedyne wyjście to dieta pudełkowa w Poznaniu - Fitway catering dietetyczny https://www.fitway.pl/ Wszystko ma się podane pod nos, to jedyne wyjście, jeśli chcę mieć jakieś konkretne wyniki w diecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Wto 11 Sty 2022, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od nowego roku postanowiłam wziąć się za siebie i przeszłam na dietę, ale także zakupiłam sobie kilka zbiegów kriolipolizy w klinice novoderm https://novoderm.pl/kriolipoliza-coolderm-360-alpha/. W końcu żeby osiągnąć wymarzony efekt to trzeba działać na kilku płaszczyznach uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sro 12 Sty 2022, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat mam podobnie;) choć wolałabym, żeby nie szło mi w brzuch.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Sro 12 Sty 2022, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o odchudzanie to bez ćwiczeń się nie obędzie i do tego dobrze zbilansowana dieta. Najlepiej będzie jak zakupisz orbitrek w tym sklepie https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Orbitreki-1026.html i będziesz regularnie na nim ćwiczył. Efekt na pewno się pojawi i możesz też dokupić z czasem kolejne sprzęty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 330, 331, 332 ... 338, 339, 340  Następny
Strona 331 z 340

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group