Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 322, 323, 324 ... 338, 339, 340  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justina25
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lut 2020
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 26 Lut 2020, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o zamianie cukru na aspartam? Substancja ta jest substancją, która po spożyciu nie wpływa na wytwarzanie insuliny. Dlatego też często korzystają z niej diabetycy.
_________________
Aspartam - dobry czy zły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OliwiaK
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 25

PostWysłany: Wto 3 Mar 2020, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie fajnie sprawdziła się opcja z cateringiem. Zamawiam Wygodnądietę, zapewniają mi 5 posiłków dziennie, jest smacznie, syto, zdrowo i świeżo- czyli tak jak lubięoczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 4 Mar 2020, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jesc! Tak moj kolega robil! jadl tylko obiad i nic wiecej! 0biad - za duzo powiedziane - to byla namiastka obiadu - tyci! - nie popieram, ale schudl niesamowicie z wagi 100 kg do 75 kg w bardzo krotkim okresie czasu i trzyma do dzisiaj!(wczesniej stosowal diety cud bez skutku) Wycienczyl organizm z pewnoscia!Sprobuj ostani posilek o 18.00, masz troche czasu, zobaczysz czy zadziala, inne posilki z zmniejszonych dawkach i cwicz! Dla leniwych rowerek, bo ja tez jestem leniwa ale na rowerku pojezdze, bardziej dla kondycji bo w dalszym ciagu u mnie jej brak!

Jesli natomiast chodzi o cellulit to niekoniecznie zniknie nawet jeśli będziecie się odchudzały.... Polecam zastanowić sie nad endermologią:
http://fashionandbeauty.pl/endermologia-usuwanie-tkanki-tluszczowej-i-cellulitu-w-gabinecie-medycyny-estetycznej/

Bardzo fajny zabieg modelowania sylwetki na który sama się zdecydowałam.


Ostatnio zmieniony przez berka dnia Wto 31 Mar 2020, 7:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mervin.ullrich
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Mar 2020
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 5 Mar 2020, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie na temat aspartamu? Aspartam nie jest cukrem, więc nie znajdziemy go w każdym (prawie) spożywczym artykule, ale mimo to występuje w wielu różnych produktach, po które sięgamy każdego dnia. Najbardziej znane produkty to: napoje gazowane i izotoniczne wody smakowe czy gumy do żucia.
_________________
Co to jest aspartam, do czego służy i jak go odkryto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pagac.martin
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Mar 2020
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 9 Mar 2020, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również chciałabym zrzucić parę kg. Co sądzicie o stosowaniu zamiast cukru zamienników typu aspartam? Aspartam to nic innego jak sztuczny słodzik, który jest organicznym związkiem chemicznym.
_________________
Czy aspartam jest rakotwórczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosi_a
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro 11 Mar 2020, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W odchudzaniu bardzo ważne jest oczyszczanie organizmu , ja pije codziennie kila filiżanek i ziół i owoców które na prawdę bardzo fajnie oczyszczają organizm , zaopatruje się tutaj https://www.zielnikjagi.pl/ziola-jednorodne warto tam zajrzeć i poczytać o właściwościach tego rodzaju ziółek , polecam , ja jestem bardzo zadowolona , korzystam z ich produktów od dłuższego czasu i widzę znaczną poprawę swojego samopoczucia , warto spróbować bo tak na prawdę nic nie tracimy z możemy zyskać bardzo wiele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yjenkins
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Mar 2020, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśl tylko kogoś stać to najlepsza jest dieta pudełkowa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maiya91
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Mar 2020, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aspartam jest sprzedawany pod markami NutraSweet i Equal. Jest również szeroko stosowany w produktach pakowanych – zwłaszcza tych oznaczonych jako „dietetyczne”. Uważam, że zrezygnowanie z cukru na rzecz aspartamu jest dobrą decyzją https://zdroweporadniki.pl/wlasciwosci-zdrowotne/aspartam/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nielatający
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 19
Skąd: Łomża

PostWysłany: Nie 26 Kwi 2020, 18:11    Temat postu: Untoxin Odpowiedz z cytatem

Często nie możemy zrzucić zbędnych kilogramów przez toksyny, które mamy zawarte w organizmie. Dlatego też warto jest zastosować Untoxin, który pomaga w pozbywaniu się zbędnych substancji z organizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2020, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno pozbedziesz się zbędnych kilogramów jak zaczniesz ćwiczyć. Polecam zainteresować się stroną jaką jest https://www.marbo-sport.pl/product-pol-28502-Lawka-skosna-do-brzuszkow-SG-15-SmartGym-Fitness-Accessories.html znajdziesz tutaj wiele sprzętu jak ta ławeczka do brzuszków. Na pewno warto będzie sie rozejrzeć bo ceny sa bardzo atrakcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 322, 323, 324 ... 338, 339, 340  Następny
Strona 323 z 340

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group