Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 319, 320, 321 ... 338, 339, 340  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Pią 30 Sie 2019, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma czegoś takiego jak szybkie odchudzanie. Żeby zrzucić parę kilogramów potrzeba nie tylko czasu ale także wielu wyrzeczeń. Moją zmorą od pewnego czasu jest cellulit na nogach i właśnie postanowiłam z nim zawalczyć. Tutaj : https://remedios-para-la-celulitis.xyz/ znalazłam bardzo ciekawe artykuły i pomyślałam, że wam też się one przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daenerys
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 42

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2019, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno wróciłam do swojej wagi sprzed porodu. W sumie mozna powiedziec ze odchudzac sie nie mam juz za bardzo z czego ,tylko brzuch moglby byc mniejszy.Diete zamierzam jednak nadal trzymac zeby znow metabolizm nie zwolnil.Lodow tego lata zjadlam moze z 10 (to malo jak na mnie) i dobrze mi z tym.

Bedę się jednak starała modelować ciało, ćwiczę w domu i już widzę pierwsze rezultaty na plus:
https://trainingshowroom.com/422-trening-w-domu

Polecam zerknąć sobie tutaj. W sklepie mozna kupić akcesoria w dobrej cenie do takiego domowego treningu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
araceli.lehner
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 10 Wrz 2019, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie aby odchudzać się zdrowo, nie szybko!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewula 72
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2018
Posty: 68

PostWysłany: Nie 29 Wrz 2019, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barrdzo dobrze przy odchudzaniu poszerzyć swoja dietę o aloes do picia https://forever-kosmetyki.pl/10-aloes-do-picia
To bardzo pożywny napój, wykonany z aloesu w najczystszej postaci. Uzupełnia nasz organizm w cenne składniki i minerały.Co jest bardzo istotne szczególnie jak mamy trochę uboższą dietę.


Ostatnio zmieniony przez ewula 72 dnia Pon 30 Wrz 2019, 20:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaroKaro28
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 13
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja testuje catering dietetyczny pabianice od dwoch miesięcy i powiem wam szczerze że nie najgorzej łącze to z siłownią dwa 3 razy w tygodniu i jest mnie już 6 kg mniej ! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anel19
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 103

PostWysłany: Nie 6 Paź 2019, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydaje się odpowiednia dieta i trochę ruchu na świeżym powietrzu. Dobrze się spisuje rower na którym spalam nadmiar kalorii. Trzeba korzystać póki jest w miarę ciepło. Warto też pamiętać o bezpieczeństwie i ubezpieczyć się, nie kosztuje wiele a pomoże w razie kontuzji. https://cuk.pl/ubezpieczenia/rowerowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nika12
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 7

PostWysłany: Pon 7 Paź 2019, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma nic lepszego niż lipolife https://klinikamiracki.pl/lipolife-3g/ Zabiegi mało inwazyjne i mało bolesne a efekty jak po skalpelu. Ja zrobiłam uda i brzuch Jestem bardzo zadowolona na pewno wrócę do Klinki Mirackiego

Ostatnio zmieniony przez Nika12 dnia Sro 23 Paź 2019, 16:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 634

PostWysłany: Czw 10 Paź 2019, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robicie zakupy przez internet ? Jezeli tak, to jak często i w jakich sklepach ? Osobiscie robie to bardzo często, w poszukiwaniu nowych ofert. Chciałbym Wam polecić strona https://bakaleo.pl/suplementy-diety/1/full , gdzie znajdziecie zdrowe produkty odżywcze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilecik
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Nie 13 Paź 2019, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamiast się katować dietą zdecydowałam sie na zabieg Scizer w klinice Bieńkowscy Clinic w Częstochowie wyszczuplałam po jednym zabiegu prawie jeden rozmiar:) Sprawdźcie same
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elka Cieszyk
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 14 Paź 2019, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście odchudzam się za pomocą diety i aktywności fizycznej. Latem zamiast siłowni przerzuciłam się na basen. Tak go pokochałam, że pod koniec lata zdecydowałam się na zakup własnego wraz z folią do basenu. Czyszczenie go nie sprawia żadnego problemu, dlatego długo mogę cieszyć się czystą woda oczko
_________________
Elka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 319, 320, 321 ... 338, 339, 340  Następny
Strona 320 z 340

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group