Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 314, 315, 316 ... 338, 339, 340  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joannica
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Mar 2018
Posty: 34

PostWysłany: Pon 25 Lut 2019, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przed ślubem stosowałam dieta ketogeniczna odchudzanie z nią przyszło mi bardzo łatwo uśmiech zresztą do tej pory staram się gotować wedle tych zasad http://superodchudzanie.pl/dieta-ketogeniczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Wto 26 Lut 2019, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie odchudzanie najlepiej jest rozpocząć z jakimś doświadczonym dietetykiem i trenerem personalnym https://dawidwozniakowski.pl/ . Taka współpraca może wam dać na prawdę dobre efekty. Na pewno lepsze niż jak weźmiecie się za to sami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 27 Lut 2019, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby schudnąć to trzeba ćwiczyć. Bez tego ani rusz. Dobrą ofertę ma na przykład siłownia lublin: https://www.sportspark.pl/. Przede wszystkim duży wybór zajęć fitness, co dla kobiet jest najlepszym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekk1
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sob 9 Mar 2019, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast zastanawiam się właśnie, czy te cateringi z dowozem są ok... Co o tym myślicie? Jest to Waszym zdaniem dobre rozwiązanie?
_________________
Kto wie, może bycie człowiekiem wymaga pewnej sztuki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Wto 12 Mar 2019, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz żyć zgodnie z naturą to warto zapoznać się z tym artykułem https://www.bee.pl/ziola-oraz-naturalne-substancje-stosowane-do-produkcji-kosmetykow-ekologicznych-a-556.html Można się z niego dowiedzieć które substancje są naturalne i od razu zakupić produkty naturalne które sklep ma w ofercie. Dzięki nim będziesz miała możliwość zakupu zdrowych produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacaszkowna
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 27

PostWysłany: Wto 12 Mar 2019, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- 10 kg! Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Sob 16 Mar 2019, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już po 30 roku życia jest ciężko ogarnąć tak naprawdę dietę. Taka dieta dla kobiety po 30 jest już trudniejsza, z wiekiem nasz organizm mniej radzi sobie z nadwagą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meerida
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 18 Mar 2019, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć o odrzuceniu cukru ze swojej diety lub po prostu zamianie go na inne substancje. Znalazłam ciekawe artykuły w internecie na temat aspartamu. Potwierdzają one to, że nie jest wcale szkodliwy.
_________________
Aspartam. 6 rzeczy, których o nim nie wiesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shira
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Mar 2019
Posty: 3

PostWysłany: Nie 24 Mar 2019, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Ślub planuję z partnerem za rok i mam zamiar schudnąć do tego czasu. Nwm czy zacząć chodzić na siłownię, ale jestem trochę zakompleksiona więc wolałabym w domu. Zobaczyłam ostatnio ciekawy asortyment https://apus-sports.com/pl/wolne-ciezary . Co o tym sądzicie? Polecicie ewentualnie coś innego i może jakieś suplementy do tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Sob 30 Mar 2019, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba być aktywnym i uprawiać jakiś sport. Osobiście lubię rower i długie wycieczki, które fajnie odprężają. Nie zaszkodzi ubezpieczyć rower do kompletu i mieć spokojną głowę w razie kontuzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 314, 315, 316 ... 338, 339, 340  Następny
Strona 315 z 340

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group