Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 312, 313, 314 ... 337, 338, 339  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dąbrowska.DG
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2018, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak, gluten rozpycha żołądek i jelita, ale jeszcze dodatkowo włączyłabym tu soki warzywo owocowe i mniej cukru Confused
_________________
"Najważniejszą rzeczą jest, aby cieszyć się swoim życiem - być szczęśliwym - tylko to się liczy." - Audrey Hepburn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizerota333
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pią 21 Wrz 2018, 1:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta to jedno ale bardzo ważnym elementem jest również trening. Warto w tym celu udać się do profesjonalnego trenera personalnego jakim jest http://maciejkrysiak.pl/. Dobierze on odpowiedni zestaw ćwiczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 26 Wrz 2018, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trening jak najbardziej. Trenowanie na pewno przydaje sie w sytuacji jak chcemy uniknąc efektu jojo, który moze pojawić się podczas każdej diety.

Jeśli chcecie schudnąć w krótkim czasie dużo kilkogramów mozecie poczytać sobie o diecie kopenhaskiej:
https://zdrowie.tvn.pl/a/dieta-kopenhaska-efekty-jadlospis-i-przepisy

Jadłospis w diecie kopenhaskiej musi być rygorystycznie przestrzegany, ponieważ jakiekolwiek odstępstwa powodują przerwanie kuracji. Dieta ta trwa zaledwie 13 dni. Dzienna dawka kalorii wynosi tylko 500-800 kcal, więc uczucie głodu jest bardzo dokuczliwe.

Dzięki niej jednak mozna schudnąć od 8 do 13 kilogramów. Trzeba wiedzieć, że nie należy jej urządzac częściej niż raz na dwa lata bo może byc bardzo wyniszczająca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Majka2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 30

PostWysłany: Sro 10 Paź 2018, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważna jest odpowiednio dobrana dieta. Ja korzystam z cateringu Wygodnejdiety, z nimi wiem, że jem zdrowo, smacznie i fit. Odchudzam się skutecznie i bezpiecznie a to przecież najważniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 17 Paź 2018, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na odchudzanie polecam siłownię uśmiech Warto jednak wiedzieć, jakie ćwiczenia będą najlepsze na spalanie. Dlatego poczytajcie sobie artykuły takie jak ten: http://www.energym.com.pl/newsy,208. Myślę, że mogą Wam rozjaśnić wiele ciekawych kwestii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Nie 28 Paź 2018, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystacie z pomocy trenera personalnego podczas odchudzania? Bo mnie jakos nie idzie, a znalazłam w sieci taką ofertę https://trenerkatowice.pl/ Wszystko wygląda bardzo sensownie. Doszłam do wniosku, że moje wcześniejsze treningi to były zupełnie bez ładu i składu, stąd pewnie mój problem, że nie gubię kilogramów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Pon 29 Paź 2018, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po prostu czas postawić na odchudzanie z rozwagą... tak naprawdę wystarczy odżywiać się zdrowo do tego trochę ruchu i ładna sylwetka gwarantowana! najgorzej jest poddać się tym wszystkim dietom wymyślanym "na chwile" - tak naprawdę one niewiele wnoszą a sama do dzisiaj po diecie 100kcal mam problemy z trawieniem i kuruje sie Intestą z maślanem sodu ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Wto 30 Paź 2018, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że podstawą są ćwiczenia. NIgdy nie wychodziło mi chodzenie na siłownie, zawsze brakowało mi czasu. Dopiero gdy trafił w moje ręce artykuł https://lenovozone.pl/blog/5-aplikacji-cwiczen-w-domu/, to dzięki aplikacjom udało mi się wprowadzić regularną aktywność do życia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 31 Paź 2018, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny a czy przy odchudzaniu chodziłyście na saunę ? Wiem, że zdrowy tryb życia, dieta i sport to podstawa ale jesli można jeszcze te efekty odchudzania podkręcić to czemu nie uśmiech Czytałam ostatnio o właściwościach sauny suchej https://www.moment.pl/blog/sauna-sucha/. Okazuje się, ze podczas jednej wizyty ( trwającej maks 30 minut ) można spalić aż 400 kalorii. Niezle uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 2 Lis 2018, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam nad taką kwestią jak tabletki na odchudzanie. Co prawda nigdy nie brałam wcześniej takich tabletek ale sporo czytałam o nich w internecie. Myślę, że w połączeniu z dietą mogą przynieść ciekawe efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 312, 313, 314 ... 337, 338, 339  Następny
Strona 313 z 339

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group