Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 310, 311, 312 ... 338, 339, 340  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fitfitfit
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 14 Mar 2018, 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie ma innej rady tylko trzeba sumiennie trenować i pilnować diety. Nie musi to być od razu jakaś restrykcyjna dieta - zaczynamy od zdrowego odżywiania i unikania wysokoprzetworzonych produktów. Dołączamy do tego trening i waga powinna lecieć w dół. Jeśli ktoś potrzebowałby pomocy trenera personalnego online zapraszam na tą stronę: trener personalny online.
_________________
plan treningowy online - odbierz swój plan treningowy i zacznij ćwiczyć już dziś!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro 21 Mar 2018, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich rzeczy to raczej trzeba radzić się specjalistów. Możesz też czytać takie blog jak na ktomalek.pl, gdzie opisują i podpowiadają jak sobie radzić ze schorzeniami. Tu opisano hashimoto objawy jednak jeśli potrzebujesz więcej to przejrzyj tę stronkę dokładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izabella267
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 22 Mar 2018, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź turnusy odchudzające tutaj: http://bristolbusko.pl/ mi to bardzo pomogło zacząć, zrobić dobrą bazę pod odchudzanie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tinyrosi
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 1
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: Czw 22 Mar 2018, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skorzystałam z porad z tej strony http://fitnfreshblog.com/pl/tabletki-na-odchudzanie/ i jestem bardzo zadowolona. 3 miesiace odchudzania z suplementem no i oczywiście dobrą dietą i -10kg. efektu jojo brak. rewelka!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boromiernia
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 15

PostWysłany: Sro 25 Kwi 2018, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze efekty w odchudzaniu osiaga się przez ruch a dieta to druga sprawa bo można mieć większy rozmiar ale jak jest wyrzeźbione ciało to zawsze robi wrażenie. Ja mam w domu rower spiningowy i do tego jeszcze biegam i czasem idę na jakieś zajęcia grupowe. O rowerze można poczytać na stronie: https://www.ceneo.pl/Rowery_i_trenazery_treningowe/Rodzaj:Rowery_spinningowe.htm bo są różne warianty. Jedno jest pewne- jak ma się sprzęt w domu to łatwiej znaleźć czas na ćwiczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinkupa
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 17

PostWysłany: Czw 26 Kwi 2018, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się intensywnie odchudzam... niedługo wcisnę się w takie koszule damskie...
http://elegantendeavours.com/koszule-damskie-od-zoio-najlepszym-wyborem/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiapaster
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Maj 2018
Posty: 8

PostWysłany: Sro 9 Maj 2018, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Intensywnie to nie zawsze musi oznaczać dobrze. Warto robić to sobie z głową, żeby później nie mieć problemów. W rzeczy takiej jak krótkie spodenki z zoio lub sukienki wraz z czasem z pewnością uda się wcisnąć. Najważniejsze na pierwszym miejscu przy odchudzaniu mieć własne zdrowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
makana
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Maj 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro 9 Maj 2018, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednia dieta i ćwiczenia to klucz do sukcesu. Według mnie warto również zaopatrzyć się w dobrą wagę np. taką z pomiarem masy mięsni, którą znajdziecie na https://www.komputronik.pl/search-filter/7399/waga-z-pomiarem-masy-miesni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pią 18 Maj 2018, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo ludzi boryka się z podobnymi problemami, rozwiązania możesz szukać np na blogu https://www.zouza.pl/bakteryjne-zapalenie-pochwy-przyczyny-objawy-leczenie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście istnieją najróżniejsze tabletki na odchudzanie ale nikt nie obieca Ci, że one przyniosą pożądane efekty. Można spróbować - jestem pewna, że Wam nie zaszkodzą. Takie tabletki najlepiej połączyć z dietą i ćwiczeniami na siłowni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 310, 311, 312 ... 338, 339, 340  Następny
Strona 311 z 340

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group