Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odchudzanie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 337, 338, 339  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zakochana220
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 10

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 11:14    Temat postu: odchudzanie Odpowiedz z cytatem

oh.. troszkę przytyłam ale chodzę na roleny .. fajnie już troszkę schudłam może mi się jeszcze uda...
_________________
za 6 miesięcy ślub...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja raczej schudne ze stresu jak znam siebie..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja stres zajadam a i tak chudnę w tym czasie.
jednak ostatnio troszkę przytyłam i powiem wam że się bardzo cieszę bo za sucha byłam. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech,a ja bym chciała trochę schudnąć. Podobnie jak magdaberbec, też zajadma stres słodyczami, a właściwie czym popadnie Confused Ale chcę zapisać się na aerobik, może jeszcze w kwietniu Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

im wcześniej tym lepiej. zrzucanie wagi musi troszkę trwać. nie wolno tego robić gwałtownie. aerobik jak każdy ruch jest super fajnym sposobem na odchudzanie, ale na początku może niespodziewanie wzrosnąć waga (zwiększa się waga mięśni) dlatego tak ważne jest to aby odpowiednio wcześniej zacząć ćwiczyć a nie w ostatniej chwili. i co najważniejsze-wracasz z ćwiczeń i nie jedz! ćwicz 2-3 razy w tygodniu, systematycznie!
tak się troszkę rozpisałam, ale to przez to że fizjoterapeutką jestem i mogłabym o tym dużo dużo pisać bo uwielbiam aktywność fizyczną.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2008, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez ją lubię, ale kilka lat temu wykryto, że mam astmę wysiłkową - jak się zmęczę to mam ataki duszności.. przez co mimo tego że gruba nie jestem - przestałam lubić jakiekolwiek ćwiczenia smutny

z dumą i nostalgią oglądam dyplomy z kolonii sportowej na której byłam kilka lat temu - 2 miejsce w biegach na 800m, 3 na 60m, 2 w rzucie dyskiem język bo teraz to nic nie robie, mimo tego ze mi ruchu brakuje..

zniechęciłam się....
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2008, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej dianicho niepotrzebnie się zniechęciłaś. jako przyszła magister fizjoterapii mogę Ci z pełną odpowiedzialnością napisać, że możesz ćwiczyć i powinnaś to robić. oczywiście pod kontrolą osoby która się na tym zna. przed ćwiczeniami powinnaś brać leki B-mimetyki i sterydy. trening powinnaś zacząć wysiłkiem o małej intensywności. istotne też są warunki w jakich byś ćwiczyła jak np.ciepłe pomieszczenie.
czy masz astmę przez alergię?
ja przez kilka miesięcy musiałam przyjmować leki przeciwastmatyczne ale w końcu okazało się że tak naprawdę to stres stres i jeszcze raz stres.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2008, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na szczęście nie muszę sie odchudzać, to nawet nie jest wskazane bym była jeszcze szczuplejsza.... jak jeszcze schudne z 5kg to bd nie szczupła tylko chuda Confused ale jak troszeńkę przytyję to nic mi się nie stanie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2008, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie szczupła jestem ale przydałoby się troszkę "spłaszczyć" brzuszek... Niestety do wszelkich ćwiczeń brak mi systematyczności, więc zakupiłam sobie tabletki pomagające spalić tkankę tłuszczową. Muszę przyznać, że nawet coś tam pomagają. Clarinol CLA jak by ktoś był zainteresowany.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 20 Kwi 2008, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja cieszę się z każdego dodatkowego kilograma, ale też mam pewną górną granicę której nie chciałabym przekroczyć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 337, 338, 339  Następny
Strona 1 z 339

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group