Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ceny w medycynie estetycznej
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pon 14 Mar 2022, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim skutecznej pomocy w zakresie medycyny estetycznej również wokół powiek, tutaj bardzo dobrze może sprawdzić się plastyka powiek i akurat w Krakowie mogę śmiało polecić Wam, żebyście także sprawdziły klinike Dermedik ze względu na ogromne doświadczenie i dokładność. Ja jestem zachwycona również miałam okazję u nich powiększać usta uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko w zależności o jaki zabieg dokładnie chodzi. Ja jakiś czas temu poddałam się zabiegowi labioplastyki w poradni https://innova-med.pl/uslugi/labioplastyka/ w Warszawie. Koszt takiego zabiegu to 3000 zł, chyba, że ktoś zdecyduje się na wykonanie zabiegu tylko w obrębie 1 wargi sromowej- wtedy cena wynosi 2000 zł. Moim zdaniem, biorąc pod uwagę efekty tego zabiegu cena jest bardzo korzystna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2022, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny oczywiście zależą od tego jaki zabieg estetyczny wybierzesz. Moja koleżanka ostatnio robiła ten zabieg https://mediderm.com.pl/zabiegi/zabiegi-medyczne/nici-liftingujace-first-lift-pdo i jest bardzo zadowolona z jego efektów. Mówiła, że cenowo też wyglądało to korzystnie. Najważniejsze jednak, że jej twarz odmłodziła się o kilka dobrych lat, a koleżanka nabrała pewności siebie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eRzecznik Dermedik
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 99

PostWysłany: Czw 21 Lip 2022, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim jeżeli chodzi o wybór kliniki medycyny estetycznej w której będziecie mogli wykonać wysokiej jakości zabiegi medycyny estetycznej w tym również mezoterapii, depilacji laserowej, liposukcji itd. to serdecznie zapraszamy do zapoznania się także z ofertą naszej klinki Dermedik http://www.dermedik.pl/ postaramy się pomóc, abyście zadbali o swój piękny wygląd!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group