Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wygładzenie bruzd nosowo wargowych w Krakowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Sro 26 Sie 2020, 7:06    Temat postu: Wygładzenie bruzd nosowo wargowych w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Jak można wygładzić bruzdy nosowo-wargowe, jakieś alternatywy dla kwasu?

Szukam również gabinetu w Krakowie, do którego mozna wybrac się na taki zabieg.
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Sro 26 Sie 2020, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jakie masz....jak głębokie to tylko kwas, nici a jak płytkie i bardziej zmarszczki w tych okolicach, to dermapen, RF mikroiglowy ....potem jeszcze dopieścić zabiegami liftingującymi i infuzją tlenową...

Poza tym polecana jest Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna Dermapen™ z medycznym mezokoktajlem + uzupełniająco /nieobowiązkowo ale często lepsze efekty/ mezoterapia igłowa.

W Krakowie mogę polecić udanie się do gabinetu Darma Med:
https://www.derma-med.pl/infuzja-tlenowa/

Na miejscu na pewno doradzą odpowiednie działania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angie707
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 77

PostWysłany: Sro 26 Sie 2020, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alternatyw nie znam, ale co do miejsca to polecam w krakowie klinikę dr. wolfingera https://drwolfingerclinic.pl/, znajoma była i bardzo sobie chwaliła ich usługi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilow154
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 168

PostWysłany: Nie 20 Wrz 2020, 22:59    Temat postu: Wolfinger Clinic Odpowiedz z cytatem

Ja również popieram poprzednią odpowiedź, jeżeli o Kraków chodzi to tylko Wolfinger Clinic. Doktor Marcin Wolfinger to przemiły specjalista, który bezproblemowo radzi sobie z takimi problemami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pon 21 Wrz 2020, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam skontaktowac sie z pania doktor Zukowska z http://plastyczna.med.pl/ - mi ona dobrala odpowiednio zabieg by skorygowac bruzde uśmiech efekt naprawde ladny, wreszcie nie wstydze sie swojej twarzy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatka737399
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 59

PostWysłany: Czw 29 Paź 2020, 1:06    Temat postu: Wolfinger Clinic Odpowiedz z cytatem

ja także mogę polecić dr Wolfinger Clinic jak poprzedniczki, a zabieg powinien wybrać specjalista zdecydowanie, bo każdy przypadek jest inny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Sro 15 Gru 2021, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mialam z tym problem i pomogła mi mezoterapia uśmiech W obecych czasach wcale nie trzeba każdego dnia spędzać u kosmetyczki, bo wiele zabiegów można robić w domu, na własną rękę. I właśnie w kwestii mezoterapii mogę wam polecić dr pen https://www.permanent24.pl/pl/p/Dr-Pen-Derma-pen-A7-mezoterapia/136
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 673

PostWysłany: Wto 21 Lut 2023, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozglądając się za wyborem przede wszystkim dobrej kliniki medycyny estetycznej w której zabieg zostanie wykonany bezpiecznie i co najważniejsze z zadowalającym efektem końcowym w tym również jeżeli ma być to makijaż permanentny, czy również inne zabiegi na twarz to możecie zajrzeć do oferty kliniki Dermedik https://dermedik.pl/zabiegi-na-twarz/ i przekonać sie więcej jak to powinno zostać wykonane oraz jak dokładnie wyglądają ceny. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group