Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak przeżwają Wasze przygotowania Wasi partnerzy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 56, 57, 58, 59  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 29 Maj 2014, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karotko, teraz jak już zaczął się sezon ślubny to pewnie do końca października będzie u Was ciężko z czasem smutny A tak różne pory pracy są straszne, dokładnie znam jak to wygląda od wewnątrz z opowiadań koleżanki. Bardzo Ci współczuję... Bo jednak kiedy ma się wizję zamieszkania razem to automatycznie powstaje też wizja dużej ilości czasu dla siebie, a potem życie to weryfikuje.

U nas po ślubie Narzeczony zmieni pracę, będzie szukał na miejscu, więc odpadną dojazdy, ja powinnam mieć wolne wieczory, także teoretycznie wieczory i weekendy powinny być dla nas. Ale zobaczymy jak będziemy stać finansowo, bo może też na tym ostatnim roku będę musiała pójść do pracy. Jakby nie było na pewno będziemy mieć dla siebie więcej czasu niż teraz uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 6 Gru 2014, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę odkopałam temat, ale mamy ciągłe spory w tej sprawie. R już by chciał obrączki, zaproszenia.. a ja uważam, że mamy czas. Nie mam ochoty wybierać tego już teraz. Płacze mi, że już chce ten ślub.. a ja się coraz bardziej zastanawiam..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 7 Gru 2014, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas to ja jestem w gorącej wodzie kąpana tak mówi mój Ł ale dodaje też , że za to mnie kocha . My już mamy bardzo dużo rzeczy a do ślubu równe 200 dni.... Moj Ł coraz częściej mnie zaskakuje ostatnio zamawiałam zaproszenie , przyszedł projekt dzwonie do mojego Ł a on do mnie ale wyślij mi go proszę bo chce go sprawdzić uśmiech byłam zaskoczona i szczęśliwa
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 7 Gru 2014, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to chyba ja jestem facetem w moim związku.. ale tak szczerze ja mam zawsze na wszystko czas, więc i w tym przypadku :p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ptasie__mleczko
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Gru 2014
Posty: 3

PostWysłany: Nie 7 Gru 2014, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie to ja wszystko robię język orkiestra, sala, fotograf, kamerzysta. Wszystko ja szukalam, dzwoniłam. On się nie pali. Śmialiśmy się, ze bedzie gościem na własnym weselu bo nic nie robi język no w sumie ostatnio chodzi ze mną oglądać filmy i zdjęcia, więc jakiś postęp jest uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Nie 28 Gru 2014, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to raczej standardowo. Ja wszystko szukam i organizuje ale jezeli chodzi o podejmowanie ostatecznej decyzji to robimy to razem. Nie wyobrazam sobie zatwierdzenie czegos bez zgody R.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgusiA:)
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 12

PostWysłany: Wto 30 Gru 2014, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę dziewczyny, ze nie tylko ja mam problem ze swoją drugą połówką. Mój K chciałby żebym to ja obdzwoniła wszystkie zespoły, wszystkich fotografów, podała mu na tacy wszystkie propozycje, żeby mógł sobie powybrzydzać, bo z podjęciem jakiejkolwiek decyzji ma ogromny problem. Już czasami ręce opadają smutny Czasami zastanawiam się czy on w ogóle chce tego ślubu czy czuje się do niego "przymuszony". Ach ci mężczyźni.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika223
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 31

PostWysłany: Pon 12 Sty 2015, 11:32    Temat postu: Re: jak przeżwają Wasze przygotowania Wasi partnerzy? Odpowiedz z cytatem

Mój Tomek jest strasznie dokładny, aby nie rzec pedantyczny czasem;P
Zwraca uwagę na wszystkie szczeóły i w sumie przez przypadek wymyślił całkiem fajną rzecz - a mianowicie to, żeby sprawdzić standard sali weselnej oraz pokoi hotelowych dla gości, poprzez certyfikaty.

okazuje się, że jest coś takiego jak np. http://www.zlotystandard.info/

I dzięmki temu można ocenić jakość świadczonych usłuyg.,..
nam to pomogło ;D faceci jednak czasem się przydają ;PPP


Yvonne napisał:
zastanawiam się jak to jest u Was? czy tylko Wy podchodzicie to tego tak emocjonalnie, że wszystko planujecie? Że to Wy zarzucacie ich pomysłami?
wczoraj rozmawiałam z moim K. i on stwierdził, że owszem myśli o ślubie, ale nie tak jak ja, w sensie, że nie może objąć na raz tylu rzeczy na raz jak ja.
bo ja zarzuciłam go wczoraj zaproszeniami, obrączkami, tortem, orkiestrą, nalepkami na wódki, wyglądem samej ceremonii, protokołem przedmałżeńskim u księdza i on stwierdził, że musi sobie zrobić listę, bo on przy mnie to nie nadąża. jak jest u Was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edysia
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie 15 Lut 2015, 13:03    Temat postu: Ślub Odpowiedz z cytatem

Do naszego ślubu 2 lata. Mój narzeczony stwierdził, że we wszystkim mi pomoże, zostawi jedynie kwestie dekoracji na mojej głowie, jest kochany uśmiech dzisiaj robimy listę gości uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 15 Lut 2015, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój Ł im bliżej ślubu tym jest bardziej wycofany dzisiaj z nim o tym rozmawiałam bo sama ostatnio potrzebuje jakiegoś motoru napędowego...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 56, 57, 58, 59  Następny
Strona 57 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group