Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak przeżwają Wasze przygotowania Wasi partnerzy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 57, 58, 59  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 20 Kwi 2008, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej to Wy się ciągle mijacie smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Nie 20 Kwi 2008, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pracowalam od 9 do 17, a bartek od 8 do 16, a teraz ma kursy nieraz trzy razy w tygodniu i mamy ostatnio mało czasu dla siebie a jeszcze zjazdy na studiach nam sie mijaja, on ma wolne jak ja jestem w szkole i na odwrót smutny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 20 Kwi 2008, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie to jest najgorsze, jak nie ma się tego czasu żeby spędzać go razem. Wszystko trzeba załatwiać przez telefon, albo w weekendy. Bo weekendy na szczęście mamy dla siebie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 20 Kwi 2008, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z moim kochanym facetem widuję się raz na dwa tyg bo studiujemy w innych miastach Crying or Very sad ale już niedługo na szczęście. zaraz wracam do niego i już go nie zostawię nigdy.
zaczęłam o tym oddzielny temat aby się troszkę wyżalić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilka221@op.pl
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 150

PostWysłany: Pon 21 Kwi 2008, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to faktycznie nie za fajnie jak się tak mijacie lub bardzo rzadko widujecie. My akurat jesteśmy w takiej sytuacji,że mieszkamy razem i wolny czas od pracy też mniej więcej wypada nam wspólnie,dlatego możemy spawy ślubno-weselne załatwiać razem....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pon 21 Kwi 2008, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my przez to ze teraz bartek ma kurs przez prawie pół roku to mamy mało czasu dla siebie, ale jeśli chce się wiecej zarabiac to trzeba sie poswiecic język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 21 Kwi 2008, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

więc czym on się zajmuje że tak musi dużo czasu pracy poświęcać? jeśli można spytać?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duszyczka
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 30

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2008, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się czasami wkurzam na M., że on w ogóle się nie przejmuje ani nie zajmuje ślubem. Ale to nieprawda, on też się przejmuje, tylko po pierwsze nie pokazuje tak emocji jak ja, po drugie nie ma czasu na to.

Też się ciągle mijamy. Ja wychodzę codziennie o 7 rano i wracam ok. 20 (fitness, praca, języki, zajęcia). M. pracuje co trzecią dobę (jest strażakiem), poza tym jeszcze robi drugie studia dzienne, a wieczorami - jeśli nie jest w pracy - musi robić jakieś projekty, uczyć się do zaliczeń, egzaminów... To jest strasznie frustrujące, widzieć tylko jego plecy pochylone nad komputerem kiedy zasypiam i śpiącego kiedy wychodzę z domu...

Ale niedługo wakacje, skończy się uczelnia, ja się obronię i będziemy mogli wpaść wspólnie w wir przygotowań. Muszę się nauczyć cierpliwości chyba... I nie truć mu ciągle, że nie przejmuje się ślubem...Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2008, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
więc czym on się zajmuje że tak musi dużo czasu pracy poświęcać? jeśli można spytać?

pracuje jako asystent w dziale ksiegowosci, ale poniewaz chce poprosic o podwyzke w pracy i starac sie o etat, to robi kurs na samodzilnego ksiegowego - pol roku, dwa lub trzy razy w tygodniu...
ale to dla naszej przyszlosci język wiec trzeba przecierpiec..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2008, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duszyczka napisał:

Ale niedługo wakacje, skończy się uczelnia, ja się obronię i będziemy mogli wpaść wspólnie w wir przygotowań. Muszę się nauczyć cierpliwości chyba... I nie truć mu ciągle, że nie przejmuje się ślubem...Very Happy

już mało wam zostało uśmiech trzymam kciuki! na pewno pomoże i pomógl by gdyby miał chwile - a skoro planujecie ten slub - to on tez go chce, przeciez nie byłabyś panna młodą bez pana młodego język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 57, 58, 59  Następny
Strona 3 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group