Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak przeżwają Wasze przygotowania Wasi partnerzy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 57, 58, 59  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ach Ci faceci... niby takie "proste w użyciu" a zarazem skomplikowane..hehe
ale dziś wieczorem siadamy z rodzicami i konkretne rzeczy ustalamy:) więc będzie musiał się skupić na kilku rzeczach na raz, bo moja mam jest taka sama jak ja:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
niby takie "proste w użyciu" a zarazem skomplikowane..


oni mówią o nas to samo Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba nie.. my takie łatwe nie jesteśmy - mężczyzna dlatego jest taki łatwy w użyciu - bo ma tylko jedną dźwignię język



a co do zlecanych zadań - dałam bartkowi numer do dj i sam załatwiał - rozmawiał i umawiał na spotkanie, datę w kościele też sam zamówił.. więc pomaga - ale rzeczywiście trzeba zlecić i widzę, że uczy się - mieszkamy ze sobą juz dosyć długo i zauważam że myśli i pamięta o różnych rzeczach.. może to kwestia nauki język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2008, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zdecydowałam, że Jacek będzie sam restaurację załatwiał i że już teraz ma zacząć szukać lol zaprzęgł do pomocy też swojego świadka, który podono ma gdzieś znajomości..... do kwiatów nie dam mu się wtrącić, w wyborze tortu może mi najwyżej pomóc, jeśli będzie chciał mieć sesję zdjęciową to też ma fotografa sam załatwić.... pojedzie ze mną szukać sukienki (co prawda, już 'swój' model wybrałam, ale trzeba ją gdzieś przymierzyć lol ), w ogóle kazałam mu oceniać sukienki nad którymi się zastanawiałam Twisted Evil biedak..... a obrączki co prawda wybrane, ale musiałam je zaakceptować. jakby mi się nie podobały to miałby problem Twisted Evil a o kościół będzie bój, bo każde chce wziąć ślub w swojej własnej parafii i żadne nie chcę ustąpić lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
emilka221@op.pl
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 150

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2008, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my wszystko załatwiamy wspólnie i to jest najpiękniejsze uśmiech Wszędzie chodziliśmy we dwoje (oglądać sale,suknie itd.) Poza tym ja lubię wszystko osobiście mieć pod kontrolą Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2008, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja identycznie - on dzwonił do DJa ale razem pojechaliśmy i jeszcze raz do niego pojedziemy.. a kościoł sam zamawiał - no cóż, z pracy ywjść nie mogłam, nie zdążyłabym na 18.00... a do tej kancelaria jest otwarta uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2008, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oh... to ja mojego B. jeszcze tak nie przeszkoliłam lol Jak chcę żeby coś sam załatwił to tylko metodą przymusu. Nie wystarczy, że powiem co i jak załatwić, muszę go ochrzanić żeby się za to wziął. Ale jak sama umówię spotkanie np z fotografem czy zespołem to jedzie ze mną i nawet zamianę w pracy umie sobie załatwić. No nic, jeszcze troszkę i się nauczy lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilka221@op.pl
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 150

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2008, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie cieszę się ,że wszystko razem załatwiamy (przecież chyba właśnie o to w tym wszystkim chodzi)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2008, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja szukałam ostatnio fotografa i dj'a przez internet. dostawałam wiele maili z ofertami i narzeczony mój kochany chciał abym każdy mu pokazywała bo był ciekawy co mają ludzie do zaoferowania.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2008, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emilka pewnie, że fajnie jest wszystko załatwiać razem, ale nie zawsze jest to możliwe. U mnie jest tak fajnie, że ja pracuję na 7 do 15, a mój B. na 16 do 2. Tak, ze cieżko jest zrobić coś razem. Jedynie właśnie jak na spotkanie z fotografem czy zespołem to musi sobie załatwić żeby iść później do pracy, albo zamienić się z kimś.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 57, 58, 59  Następny
Strona 2 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group