Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

auto używane
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piter43
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Sie 2020
Posty: 55

PostWysłany: Pon 24 Sie 2020, 10:21    Temat postu: auto używane Odpowiedz z cytatem

Myślę o kupnie auta i tak się zastanawiam czy lepszym wyborem będzie samochód używany Warszawa czy nowy z salonu. Skłaniam się do kupna używanego auta, bo na pewno wyjdzie taniej. Jakiego zdania jesteście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schultzlonny
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sie 2020
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 25 Sie 2020, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używane auto może być dobrym rozwiązaniem od zakupu nowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2020, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy kupisz auto używane czy nowe to na pewno będziesz potrzebować do niego dobrego ubezpieczenia. Tutaj https://beesafe.pl/ możesz zobaczyć jaką mają ofertę, z tego co wiem to tam ma kilkoro moich znajomych auta ubezpieczone i chwalili, obacz jakie mają pakiety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Nie 20 Wrz 2020, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

schultzlonny napisał:
Używane auto może być dobrym rozwiązaniem od zakupu nowego.


Cóż. Wszystko zależy od budżetu jakim dysponujesz. Jeśli nie stać cię na nowy, to wtedy kupujesz używane auto. Przed zakupem warto podjechać do warsztatu http://www.nissan.dyszkiewicz.pl/, który zrobi profesjonalny przegląd. Lepiej mieć wszystko czarno na białym, niż ślepo ufać sprzedawcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Nie 20 Wrz 2020, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kupiliśmy jedno autko, będzie w nim robiona odnowa lakieru i folia ochronna http://detailkingkrakowpoludnie.pl/folia-ochronna-ppf/ będzie kładziona. Sprawny technicznie, to możemy sobie pozwolić na takie wydatki właśnie oczko .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
addiehickle
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 23 Wrz 2020, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem warto jest rozejrzeć się nad autem używanym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2020, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżdżę porsche i jestem bardzo zadowolona. Auto odziedziczyłam po dziadku, które przyznaje było w opłakanym stanie. Właśnie z tego powodu zdecydowałam się na jego "tuning". Renowacja porsche, okazała się dobrym pomysłem. Teraz mam świetne auto, którym dobrze mi się jeździ i doskonale wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę, kolejny miłośnik marki, ja też jeżdżę porsche ale nieco nowszym modelem, kupiłem macana w salonie Porsche Centrum Sopot w zeszłym roku i nadal jestem pod wrażeniem tego samochodu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka001
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 94

PostWysłany: Pią 9 Paź 2020, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nawet nie sądziłam, że wypożyczenie auta to taka prosta sprawa, że nie wiem ile formalności jest najpierw. A tak jak w wynajem samochodów Katowice to przez internet można sobie łatwo zarezerwować, strona jest intuicyjna. Płatność też online. Do tego samochody z różnych segmentów do wyboru, większość to w sumie nowe. Raz to nawet sobie z najwyższej półki wypożyczyłam, a co tam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Nie 18 Paź 2020, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania, że każdy kupuje taki samochód na jaki go stać. Tak czy inaczej warto się nad zakupem samochodu zastanowić. Bo na przykład mój znajomy kupił samochód używany i teraz szuka oleju silnikowego bo musi w nim go wymienić. I tak w internecie trafił na tę stronę https://www.ceneolokalnie.pl/lodz/oleje-silnikowe na której to mają duży wybór właśnie w olejach silnikowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group