Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze obrączki, czyli co wybieracie lub co wybraliście :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 595, 596, 597  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Wto 20 Maj 2008, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ładne Exclamation dołozyłabym jeszcze pasek z czerwonego złota i byłyby dokładnie takie jakie my chcemy:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 28 Maj 2008, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
problem w tym, że Jacek właśnie chce z Apartu.... stwierdził, że przynajmniej będzie miał pewność, że jakoś jest adekwatna do ceny.... nie chcę się wto wtrącać, bo czuję, że jak mu powiem o złotniku to się nasłucham dlaczego lepiej zapłacić więcej i mieć 'pewność' niż szukać taniej i nigdy niewiadomo co z tego wyjdzie \m/ ah, ten upór.... nie chce się w to wtrącać, mi tylko kazano wybrać wzór lol



my kupilismy - dla nas sliczne - wazne zeby mlodym sie obraczki podobaly uśmiech i dalismy za nie 850zl, z promocji bo kosztowaly 1240.. wiem ze wlasnie jubilerzy ktorzy nie maja takiej marki jak apart daja korzystne ceny i znizki bo chca sprzedac swoj towar, a zloto - no coz, uwazam, ze jesli ma probe i oznaczenie - ktore jest miedzynarodowe i wyznaczane standardami scisle okreslonymi - to nie ma co sie bac, ze zloto zlotu nie rowne, bo nie kupuje sie na bazarku ruskiego zlota uśmiech a tak jak my - mamy dozywotnia gwarancje jakby sie cokolwiek dzialo uśmiech a wiem bo w aparcie sie dowiadywalam, za obraczke do kotej chcialabym wlozyc cyrkonie (u swojego jubilera mialam ta usluge za darmo) zaplacilabym od 1000zł wzwyz - i to tylko za swoja, takiej grubosci jak mamy swoje..
wiec jak dla mnie to nieoplacalne, a bardzo patrzymy na koszty..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
k_s7
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 150
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pią 30 Maj 2008, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmm widzę że wszystkie już maja kupione albo upatrzone obrączki a ja hmmm nawet jeszcze o nich nie pomyślałam Rolling Eyes
ale ostatnio tak przypadkiem zajrzałam do Apartu, bo urodzinki miałam (oczywiście mój luby kupił mi mały prezencik Very Happy ) to widziałam z białego złota z brylantami Very Happy jedna chyba kosztowała coś kolo 1000 ale brylant to zawsze brylant Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 30 Maj 2008, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też się podobają z brylantami Very Happy Zobacz u Kruka, ja mam tam upatrzone z brylantami. Są bardzo ładne, mniejszy wybór niż w Aparcie, ale za to ceny całkiem normalne Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
k_s7
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 150
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sob 31 Maj 2008, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pewnie że się przejdę do Kruka Very Happy ja chce z brylantem to pewne w końcu mam to nosić całe życie uśmiech tylko że zazwyczaj jak damska jest z brylantem to męska jest prosta a D. chce jakąś udziwnioną :/ ale na brylant się nie chce zgodzić Evil or Very Mad no ale w sumie trochę tak dziwnie by wyglądał z obrączką z błyskotką Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 31 Maj 2008, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie chcę kamyczków ani w mojej obrączce ani w narzeczonego
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sob 31 Maj 2008, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie chcę żadnych kamyczków, poza tym jakoś bardziej podobają mi się takie najzwyklejsze i najskromniejsze..uśmiech na szczeście mojemu przyszłemu mężowi teżuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
irysek
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 40

PostWysłany: Sob 31 Maj 2008, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

k_s7 napisał:
hmmmm widzę że wszystkie już maja kupione albo upatrzone obrączki a ja hmmm nawet jeszcze o nich nie pomyślałam Rolling Eyes
)


no bez przesady, jeszcze jest tyle czasu Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 31 Maj 2008, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też jeszcze nie mamy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sob 31 Maj 2008, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I my też nie mamy jeszcze obrączek ale mamy określony wzór który nam się podoba.

zostaje nam się wybrać do Jubilera i zamówić rozmiar i grawerowanie (wrazie jakby mój mężuś zapomniał daty ślubu ) hehehee
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 595, 596, 597  Następny
Strona 4 z 597

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group